О Мирзоеве К.И.
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 24 апреля 2013 года № 198
Назначить Мирзоева Князя Ибрагимовича заместителем Председателя Ассамблеи народа Казахстана.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

К.И. Мирзоев туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 198 Өкімі
Князь Ибрагимович Мирзоев Қазақстан халқы Ассамблеясы Төрағасының орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н.НАЗАРБАЕВ.