О Комиссии по ревизии законодательства в сфере предпринимательства
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 26 декабря 2013 года № 253. Утратило силу Указом Президента Республики Казахстан от 17 сентября 2014 года № 911
Сноска. Утратило силу Указом Президента РК от 17.09.2014 № 911.
1. Образовать Комиссию по ревизии законодательства в сфере предпринимательства (далее - Комиссия) в составе согласно приложению.
2. Комиссии в срок до 1 марта 2014 года осуществить ревизию законодательства и выработать предложения, направленные на улучшение условий деятельности субъектов предпринимательства и упорядочение контрольно-надзорных функций государственных органов.
Президент
Республики Казахстан                     Н.Назарбаев
Приложение
к распоряжению Президента
Республики Казахстан
от 26 декабря 2013 года № 253
Состав Комиссии по ревизии законодательства
в сфере предпринимательства
Сноска. Состав с изменениями, внесенными указами Президента РК от 12.02.2014 № 750; от 11.04.2014 № 795.
Масимов                     - Премьер-Министр Республики Казахстан,
Карим Кажимканович            председатель комиссии
Сагинтаев                   - Первый заместитель Премьер-Министра
Бакытжан Абдирович            Республики Казахстан
Абдрахимов                  - заместитель Руководителя Администрации
Габидулла Рахматуллаевич      Президента Республики Казахстан
Донаков                     - заместитель Руководителя Администрации
Талгат Советбекович           Президента Республики Казахстан
Даулбаев                    - Генеральный прокурор Республики
Асхат Кайзуллаевич            Казахстан
Орынбаев                    - помощник Президента Республики
Ербол Турмаханович            Казахстан
Тусупбеков                  - председатель Агентства Республики
Рашид Толеутаевич             Казахстан по борьбе с экономической и
коррупционной преступностью
(финансовой полиции)
Имашев                      - Министр юстиции Республики Казахстан
Берик Мажитович
Досаев                      - Министр экономики и бюджетного
Ерболат Аскарбекович          планирования Республики Казахстан
Жамишев                     - Министр регионального развития
Болат Бидахметович            Республики Казахстан
Кошанов                     - руководитель Канцелярии
Ерлан Жаканович               Премьер-Министра Республики Казахстан
Оразбаков                   - председатель Агентства Республики
Галым Избасарович             Казахстан по защите конкуренции
(Антимонопольного агентства)
Ергожин                     - заведующий Отделом социально-
Даулет Едилович               экономического мониторинга
Администрации Президента
Республики Казахстан
Ракишева                    - заведующий Государственно-правовым
Алия Галимжановна             отделом Администрации Президента
Республики Казахстан
Рахимжанов                  - заведующий Отделом государственного
Амерхан Муратпекович          контроля и организационно-
территориальной работы Администрации
Президента Республики Казахстан
Кулибаев                    - председатель президиума Национальной
Тимур Аскарович               палаты предпринимателей
(по согласованию)

Кәсіпкерлік саласындағы заңнамаға тексеру жургізу жөніндегі комиссия туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 253 өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 17 қыркүйектегі № 911 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 17.09.2014 № 911 Жарлығымен.
1. Кәсіпкерлік саласындағы заңнамаға тексеру жүргізу жөніндегі комиссия (бұдан әрі - Комиссия) қосымшаға сәйкес құрамда құрылсын.
2. Комиссия 2014 жылғы 1 наурызға дейінгі мерзімде заңнамаға тексеру жүргізуді жүзеге асырсын және кәсіпкерлік субъектілері қызметінің жағдайларын жақсарту мен мемлекеттік органдардың бақылау-қадағалау функцияларын ретке келтіруге бағытталған ұсыныстар әзірлесін.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 253 өкіміне
ҚОСЫМША
Кәсіпкерлік саласындағы
заңнамаға тексеру жүргізу жөніндегі комиссияның
құрамы
Ескерту. Құрамға өзгерістер енгізілді - ҚР Президентінің 12.02.2014 N 750; 11.04.2014 N 795 Жарлықтарымен.
Мәсімов                  - Қазақстан Республикасының
Кәрім Қажымқанұлы          Премьер-Министрі, комиссия төрағасы
Сағынтаев                - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Бақытжан Әбдірұлы          бірінші орынбасары
Әбдірақымов              - Қазақстан Республикасы Президенті
Ғабидолла Рахматуллаұлы    Әкімшілігі Басшысының орынбасары
Донақов                  - Қазақстан Республикасы Президенті
Талғат Советбекұлы         Әкімшілігі Басшысының орынбасары
Дауылбаев                - Қазақстан Республикасының Бас прокуроры
Асхат Қайзоллаұлы
Орынбаев                 - Қазақстан Республикасы Президентінің
Ербол Тұрмаханұлы          көмекшісі
Түсіпбеков               - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Рашид Төлеутайұлы          қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы
күрес агенттігінің (қаржы полициясының)
төрағасы
Имашев Берік             - Қазақстан Республикасының Әділет министрі
Мәжітұлы
Досаев                   - Қазақстан Республикасының Экономика және
Ерболат Асқарбекұлы        бюджеттік жоспарлау министрі
Жәмішев                  - Қазақстан Республикасының Өңірлік даму
Болат Бидахметұлы          министрі
Қошанов                  - Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі
Ерлан Жақанұлы             Кеңсесінің басшысы
Оразбақов                - Қазақстан Республикасының Бәсекелестікті
Ғалым Ізбасарұлы           қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы
агенттігінің) төрағасы
Ерғожин                  - Қазақстан Республикасы Президенті
Дәулет Еділұлы             Әкімшілігінің Әлеуметтік-экономикалық
мониторинг бөлімінің меңгерушісі
Рақышева                 - Қазақстан Республикасы Президенті
Әлия Ғалымжанқызы          Әкімшілігінің Мемлекеттік құқық бөлімінің
меңгерушісі
Рақымжанов               - Қазақстан Республикасы Президенті
Әмірхан Мұратбекұлы        Әкімшілігінің Мемлекеттік бақылау және
аумақтық-ұйымдастыру жұмысы бөлімінің
меңгерушісі
Құлыбаев                 - Ұлттық кәсіпкерлер палатасы президиумының
Тимур Асқарұлы             төрағасы (келісім бойынша).