О Кожамжарове К. П.
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 11 декабря 2015 года № 39
Назначить Кожамжарова Кайрата Пернешовича председателем Национального бюро по противодействию коррупции Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

Қ.П.Қожамжаров туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 39 өкімі
Қайрат Пернешұлы Қожамжаров Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері министрлігінің Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл ұлттық бюросының төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев