О созыве двадцать четвертой сессии Ассамблеи народа Казахстана
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 25 марта 2016 года № 68
1. Созвать двадцать четвертую сессию Ассамблеи народа Казахстана 26 апреля 2016 года в городе Астане во Дворце мира и согласия с повесткой дня «Независимость. Согласие. Нация единого будущего».
2. Правительству Республики Казахстан принять меры по организации проведения двадцать четвертой сессии Ассамблеи народа Казахстана.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

Қазақстан халқы Ассамблеясының жиырма төртінші сессиясын шақыру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 25 наурыздағы № 68 өкімі
1. Қазақстан халқы Ассамблеясының жиырма төртінші сессиясы 2016 жылғы 26 сәуір күні Астана қаласында Бейбітшілік және келісім сарайында «Тәуелсіздік. Келісім. Болашағы біртұтас ұлт» күн тәртібімен шақырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі Қазақстан халқы Ассамблеясының жиырма төртінші сессиясын өткізуді ұйымдастыру жөнінде шаралар қабылдасын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев