О внесении изменения в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 декабря 2013 года № 250 "О Национальном конкурсе "Мерейлі отбасы"
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 13 июня 2017 года № 171
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 декабря 2013 года № 250 "О Национальном конкурсе "Мерейлі отбасы" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 78, ст. 1016) следующее изменение:
в Положении о Комиссии по присуждению звания лауреата Национального конкурса "Мерейлі отбасы", утвержденном вышеназванным распоряжением:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Организаторами конкурса являются Министерство культуры и спорта Республики Казахстан, Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан при поддержке Национальной комиссии по делам женщин и семейно-демографической политике при Президенте Республики Казахстан (далее – Национальная комиссия), а также комиссий по делам женщин и семейно-демографической политике при акимах городов Астаны, Алматы и областей (далее – региональные комиссии).".
Президент
Республики Казахстан Н. Назарбаев

"Мерейлі отбасы" ұлттық конкурсы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 6 желтоқсандағы № 250 өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 13 маусымдағы № 171 өкімі
“Мерейлі отбасы” ұлттык конкурсы туралы” Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 6 желтоқсандағы № 250 өкіміне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 78, 1016-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда аталған өкіммен бекітілген “Мерейлі отбасы” ұлттық конкурсының лауреаты атағын беру жөніндегі комиссия туралы ережеде:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
“3. Конкурстың ұйымдастырушылары Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Әйелдер істері және отбасылық-демографиялық саясат жөніндегі ұлттық комиссияның (бұдан әрі - Ұлттық комиссия), сондай-ақ Астана, Алматы қалалары және облыстар әкімдерінің жанындағы әйелдер істері және отбасылық-демографиялық саясат жөніндегі комиссиялардың (бұдан әрі - өңірлік комиссиялар) қолдауымен Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі, Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі болып табылады.”.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н. НАЗАРБАЕВ