О созыве двадцать седьмой сессии Ассамблеи народа Казахстана
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 19 марта 2019 года № 293.
Подлежит опубликованию в
Собрании актов Президента и
Правительства Республики
Казахстан в полном объеме и
в республиканской печати в
изложении
1. Созвать двадцать седьмую сессию Ассамблеи народа Казахстана 29 апреля 2019 года в городе Астане во Дворце мира и согласия с повесткой дня "Формула мира и согласия: социальное единство и модернизация".
2. Правительству Республики Казахстан принять меры по организации проведения двадцать седьмой сессии Ассамблеи народа Казахстана.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев

Қазақстан халқы Ассамблеясының жиырма жетінші сессиясын шақыру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 19 наурыздағы № 293 өкімі.
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
толық мәтіні және республикалық
баспасөзде мазмұны жариялануға тиіс
1. Қазақстан халқы Ассамблеясының жиырма жетінші сессиясы 2019 жылғы 29 сәуір күні Астана қаласында Бейбітшілік және келісім сарайында "Татулық пен келісім формуласы: әлеуметтік бірлік және жаңғыру" күн тәртібімен шақырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі Қазақстан халқы Ассамблеясының жиырма жетінші сессиясын өткізуді ұйымдастыру жөнінде шаралар қабылдасын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.Назарбаев