Об объявлении дня общенационального траура в Республике Казахстан в память о гражданах, ставших жертвами пандемии коронавируса
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 9 июля 2020 года № 116
Объявить 13 июля 2020 года днем общенационального траура в Республике Казахстан в память о гражданах, ставших жертвами пандемии коронавируса.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

Қазақстан Республикасында коронавирустық індеттің құрбаны болған азаматтарды еске алу үшін жалпыұлттық аза тұту күнін жариялау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 9 шілдедегі № 116 Өкімі.
Қазақстан Республикасында 2020 жылғы 13 шілде коронавирус індетінен қайтыс болған азаматтарды еске алу жалпыұлттық аза тұту күні болып жариялансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев