О созыве двадцать девятой сессии Ассамблеи народа Казахстана
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 20 марта 2021 года № 175
1. Созвать двадцать девятую сессию Ассамблеи народа Казахстана 28 апреля 2021 года в городе Нур-Султане в Назарбаев центре с повесткой дня "30 лет единства, мира и согласия".
2. Правительству Республики Казахстан принять меры по организации проведения двадцать девятой сессии Ассамблеи народа Казахстана.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

Қазақстан халқы Ассамблеясының жиырма тоғызыншы сессиясын шақыру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2021 жылғы 20 наурыздағы № 175 өкімі.
Қазақстан Республикасы
Президенті мен Үкіметі
актілерінің жинағында және
республикалық баспасөзде
жариялануға тиіс
1. Қазақстан халқы Ассамблеясының жиырма тоғызыншы сессиясы 2021 жылғы 28 сәуір күні Нұр-Сұлтан қаласында Назарбаев орталығында "Бірліктің, татулық пен келісімнің 30 жылы" күн тәртібімен шақырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі Қазақстан халқы Ассамблеясының жиырма тоғызыншы сессиясын өткізуді ұйымдастыру жөнінде шаралар қабылдасын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев