О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 декабря 2013 года № 250 "О Национальном конкурсе "Мерейлі отбасы"
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 20 апреля 2021 года № 185
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 декабря 2013 года № 250 "О Национальном конкурсе "Mepeйлі отбасы" ("Казахстанская правда" от 10 декабря 2013 года № 333 (27607) следующие изменения:
пункты 2 и 3 исключить.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

"Мерейлі отбасы" ұлттық конкурсы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 6 желтоқсандағы № 250 өкіміне өзгерістер енгізі туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2021 жылғы 20 сәуірдегі № 185 өкімі.
Мерейлі отбасы" ұлттық конкурсы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 6 желтоқсандағы № 250 өкіміне ("Егемен Қазақстан" 2013 жылғы 10 желтоқсан № 271 (28210) мынадай өзгерістер енгізілсін:
2 және 3-тармақтар алып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев