Об объявлении общенационального траура в Республике Казахстан в связи с человеческими жертвами в результате пожара и взрывов на складе боеприпасов
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 28 августа 2021 года № 210.
В связи с гибелью людей в результате пожара и взрывов на складе боеприпасов в Байзакском районе Жамбылской области объявить 29 августа 2021 года общенациональный траур в Республике Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

Оқ-дәрілер қоймасындағы өрт пен жарылыстардың салдарынан адамдардың қазаға ұшырауына байланысты Қазақстан Республикасында жалпыұлттық аза тұту жариялау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2021 жылғы 28 тамыздағы № 210 өкімі.
Жамбыл облысының Байзақ ауданында оқ-дәрілер қоймасындағы өрт пен жарылыстардың салдарынан адамдардың қазаға ұшырауына байланысты Қазақстан Республикасында 2021 жылғы 29 тамызда жалпыұлттық аза тұту жариялансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев