Об объявлении общенационального траура в Республике Казахстан в связи с человеческими жертвами в результате террористических актов
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 8 января 2022 года № 229.
В связи с гибелью людей в результате совершенных в Республике Казахстан террористических актов объявить 10 января 2022 года общенациональный траур в Республике Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

Террористік актілердің салдарынан адамдардың қазаға ұшырауына байланысты Қазақстан Республикасында жалпыұлттық аза тұту жариялау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 8 қаңтардағы № 229 өкімі.
Қазақстан Республикасында жасалған террористік актілердің салдарынан адамдардың қаза болуына байланысты Қазақстан Республикасында 2022 жылғы 10 қаңтарда жалпыұлттық аза тұту жариялансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев