О созыве тридцатой сессии Ассамблеи народа Казахстана
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 28 марта 2022 года № 292.
1. Созвать тридцатую сессию Ассамблеи народа Казахстана по выборам депутата Мажилиса Парламента Республики Казахстан, избираемого Ассамблеей народа Казахстана, вместо выбывшего, 28 апреля 2022 года в городе Нур-Султане.
2. Правительству Республики Казахстан принять меры по организации проведения тридцатой сессии Ассамблеи народа Казахстана.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ

Қазақстан халқы Ассамблеясының отызыншы сессиясын шақыру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 28 наурыздағы № 292 өкімі.
1. Қазақстан халқы Ассамблеясы сайлайтын Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің шығып қалған депутатының орнына сайлау бойынша Қазақстан халқы Ассамблеясының отызыншы сессиясы 2022 жылғы 28 сәуірде Нұр-Сұлтан қаласында шақырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі Қазақстан халқы Ассамблеясының отызыншы сессиясын өткізуді ұйымдастыру жөнінде шаралар қабылдасын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев