О созыве тридцать второй сессии Ассамблеи народа Казахстана
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 24 марта 2023 года № 20
1. Созвать тридцать вторую сессию Ассамблеи народа Казахстана 26-27 апреля 2023 года в городе Астане во Дворце мира и согласия с повесткой дня "Справедливый Казахстан: единство, стабильность, развитие".
2. Правительству Республики Казахстан принять меры по организации проведения тридцать второй сессии Ассамблеи народа Казахстана.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

Қазақстан халқы Ассамблеясының отыз екінші сессиясын шақыру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 24 наурыздағы № 20 Өкімі
1. Қазақстан Халқы Ассамблеясының отыз екінші сессиясы 2023 жылғы 26-27 сәуірде Астана қаласында Бейбітшілік және келісім сарайында "Әділетті Қазақстан: бірлік, тұрақтылық, даму" күн тәртібімен шақырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі Қазақстан халқы Ассамблеясының отыз екінші сессиясын өткізуді ұйымдастыру жөнінде шаралар қабылдасын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев