Инструкция о порядке вручения юбилейной медали "50 лет Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг."
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 4 августа 1994 г. N 1822. Утратило силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696) (вводится в действие со дня подписания)
Утвердить Инструкцию о порядке вручения юбилейной медали "50 лет Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." (прилагается).
Президент Республики Казахстан
Утверждена
Распоряжением Президента
Республики Казахстан
от 4 августа 1994 г. N 1822
Инструкция
о порядке вручения юбилейной медали
"50 лет Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг."
1. Юбилейная медаль "50 лет Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." (далее именуется - медаль) в соответствии с Положением о ней, утвержденным постановлением Верховного Совета Республики Казахстан от 26 октября 1993 г. N 2485-XII вручается:
военнослужащим и лицам вольнонаемного состава, принимавшим в рядах Вооруженных Сил СССР участие в боевых действиях на фронтах Великой Отечественной войны;
партизанам Великой Отечественной войны, участникам подполья;
военнослужащим и лицам вольнонаемного состава, служившим в период Великой Отечественной войны в Вооруженных Силах СССР;
лицам, награжденным медалями "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.", "За победу над Японией";
лицам, имеющим удостоверение к медали "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.";
лицам, имеющим "Удостоверение участника войны";
труженикам тыла, награжденным за самоотверженный труд в годы Великой Отечественной войны орденами СССР, медалями "За доблестный труд в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.", "За трудовую доблесть", "За трудовое отличие", "За оборону Ленинграда", "За оборону Москвы", "За оборону Одессы", "За оборону Севастополя", "За оборону Сталинграда", "За оборону Киева", "За оборону Кавказа", "За оборону Советского Заполярья";
лицам, награжденным знаком "Жителю блокадного Ленинграда" либо имеющим удостоверение к медали "За доблестный труд в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.";
бывшим несовершеннолетним узникам концлагерей, гетто и других мест принудительного содержания, созданных фашистами и их союзниками в период второй мировой войны;
гражданам, проработавшим не менее шести месяцев в период с 22 июня 1941 г. по 9 мая 1945 г., исключая время работы в районах, временно оккупированных неприятелем.
2. Составление и утверждение списков награжденных граждан Республики Казахстан производятся:

Мерекелiк медалi туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Өкiмi 1994 жылғы 4 тамыз N 1822. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.01.09. N 1696 жарлығымен.
"1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысындағы Жеңiске 50 жыл" мерекелiк медалін тапсыру тәртiбi туралы нұсқау бекiтiлсiн /қоса берiлiп отыр/.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
1994 жылғы 4 тамыздағы
N 1822 Өкiмiмен
Бекiтiлдi
"1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысындағы Жеңiске 50 жыл"
мерекелiк медалiн тапсырудың тәртiбi жөнiндегi
НҰСҚАУ
1. "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысындағы Жеңiске 50 жыл" мерекелiк медалi /бұдан әрi медаль деп аталады/ Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң 1993 жылғы 26 қазандағы N 2485-ХII қаулысымен бекiтiлген осы жөнiндегi Ережеге сәйкес мыналарға тапсырылады:
КСРО Қарулы Күштерiнiң қатарында Ұлы Отан соғысының майдан шептерiндегi ұрыс қимылдарына қатысқан әскери қызметкерлер мен ерiктi жалдамалы құрамдардың адамдарына;
Ұлы Отан соғысының партизандарына, астыртын майданға қатысушыларға;
Ұлы Отан соғысы кезiнде КСРО Қарулы Күштерiнiң қатарында қызмет еткен әскери қызметкерлер мен ерiктi жалдамалы құрамның адамдарына;
"1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн", "Жапонияны жеңгенi үшiн" медальдармен наградталған адамдарға;
"1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалiнiң куәлiгi берiлген адамдарға;
"Соғысқа қатысушының куәлiгi" бар адамдарға;
Ұлы Отан соғысы жылдарындағы жанқиярлық еңбегi үшiн КСРО ордендерiмен, "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысындағы ерлiк еңбегi үшiн", "Еңбектегi ерлiгi үшiн", "Еңбекте үздiк шыққаны үшiн", "Ленинградты қорғағаны үшiн", "Москваны қорғағаны үшiн", "Одессаны қорғағаны үшiн", "Севастопольдi қорғағаны үшiн", "Сталинградты қорғағаны үшiн", "Киевтi қорғағаны үшiн", "Кавказды қорғағаны үшiн", "Кеңестiк Заполярьенi қорғағаны үшiн" медальдерiмен наградталған тылдағы еңбеккерлерге;
"Құрсаудағы Ленинград тұрғынына" белгiсiмен наградталған немесе "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысындағы ерлiк еңбегi үшiн" медалiнiң куәлiгi бар адамдарға;
Концлагерлердiң, геттолардың және екiншi дүниежүзiлiк соғыс кезеңiнде фашистер мен олардың одақтастары құрған басқа да ерiксiз ұстау орындарының кәмелетке толмаған бұрынғы тұтқындарына;
1941 жылғы 22 маусым - 1945 жылғы 9 мамыр аралығында кемiнде алты ай жұмыс iстеген азаматтарға, бұған уақытша жау басып алған аудандарда жұмыс iстеген уақыт кiрмейдi.
2. Қазақстан Республикасының наградталған азаматтарының тiзiмiн жасау мен бекiтудi мыналар жүргiзедi:

кадровыми органами воинских частей, соединений, управлений, предприятий, учреждений, организаций, военно-учебных заведений Министерства обороны Республики Казахстан (далее именуются - воинские части), других министерств и ведомств - на военнослужащих, состоящих к 9 мая 1995 г. на военной службе, при наличии оснований согласно Положению о медали;
военными комиссариатами, управлениями и подразделениями КНБ и МВД - на лиц, выбывших из Вооруженных Сил СССР, которые в годы Великой Отечественной войны и войны с милитаристской Японией (с 22 июня 1941 г. по 3 сентября 1945 г.) проходили военную службу или работали на должностях штатного вольнонаемного состава в Красной Армии, Военно-Морском Флоте, войсках и органах НКВД, НКГБ СССР;
органами представительной власти - на бывших партизан и участников подполья, тружеников тыла, награжденных за самоотверженный труд в годы Великой Отечественной войны орденами и медалями, перечисленными в пункте 1 Инструкции; на лиц, награжденных знаком "Жителю блокадного Ленинграда" либо имеющих удостоверение к медали "За доблестный труд в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг."; на бывших несовершеннолетних узников концлагерей, гетто и других мест принудительного содержания, созданных фашистами и их союзниками в период второй мировой войны; на граждан, проработавших не менее шести месяцев в период с 22 июня 1941 г. по 9 мая 1945 г., исключая время работы в районах, временно оккупированных неприятелем.
Списки (форма N 1, 2) составляются по месту работы или службы награжденных (в том числе бывших военнослужащих), не работающих - по месту жительства. Эти списки подписываются должностными лицами, ответственными за их составление, и утверждаются соответственно командирами воинских частей, военными комиссарами, руководителями органов представительной власти, Комитета национальной безопасности и Министерства внутренних дел республики.
Во избежание случаев включения одних и тех же лиц в списки работа по их составлению должна быть согласована военными комиссариатами, КНБ и МВД республики с органами представительной власти.
3. Основанием для составления списков награжденных медалью являются:
для военнослужащих - учетно-воинские документы, а также иные документы военнослужащих, подтверждающие их право на награждение медалью в соответствии с пунктом 1 настоящей Инструкции;
для лиц из гражданского населения - предъявленные ими документы, подтверждающие право на награждение медалью согласно пункту 1 настоящей Инструкции.
К таким документам могут относиться:
красноармейская книжка;
военный билет;
трудовая книжка;
справка о прохождении военной службы или работе, выданная командованием воинской части или соответствующим архивным органом;
справка о ранении (контузии), полученном на фронтах Великой Отечественной войны, войны с милитаристской Японией;
"Удостоверение инвалида Отечественной войны";
"Удостоверение участника войны";
"Удостоверение о праве на льготы" (светло-зеленого цвета), выдававшееся лицам вольнонаемного состава воинских частей, входивших в период Великой Отечественной войны в состав действующей армии;

1995 жылғы 9 мамырда әскери қызметте болып саналатын әскери қызметкерлерге Медаль жөнiндегi ережеге сәйкес негiздер бар жағдайда - әскери бөлiмдердiң, құрамалардың, басқармалардың, кәсiпорындардың, мекемелердiң, ұйымдардың, Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi әскери-оқу мекемелерiнiң /бұдан әрi әскери бөлiмдер деп аталады/, басқа да министрлiктер мен ведомстволардың кадр органдары;
КСРО Қарулы Күштерiнен шығып қалған, Ұлы Отан соғысы және милитаристiк Жапонияға қарсы соғыс жылдарында /1941 жылғы 22 маусым мен 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығы/ Қызыл Армияның, Әскери-Теңiз Флотының, КСРО Iшкi Iстер Халық комиссариатының, Мемлекет Қауiпсiздiгi Халық комиссариатының әскерлерi мен органдарында штаттағы жалдамалары құрамында әскери қызмет өткерген немесе жұмыс атқарған адамдарға - әскери комиссариаттар, ҰҚК мен Iшкiiсминiнiң басқармалары мен бөлiмшелерi;
бұрынғы партизандар мен астыртын майданға қатысушыларға, Ұлы Отан соғысы жылдарындағы жанқиярлық еңбегi үшiн Нұсқаудың I тармағында санамалап көрсетiлген ордендермен және медальдармен наградталған тыл еңбеккерлерiне, "Құрсаудағы Ленинград тұрғыны" белгiсiмен наградталған немесе "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысындағы ерлiк еңбегi үшiн" медалiнiң куәлiгi бар адамдарға, концлагерлердiң, геттолардың және екiншi дүниежүзiлiк соғыс кезеңiнде фашистер мен олардың одақтастары құрған басқа да ерiксiз ұстау орындарының кәмелетке толмаған бұрынғы тұтқындарына, 1941 жылғы 22 маусым - 1945 жылғы 9 мамыр аралығында кемiнде алты ай жұмыс iстеген азаматтарға /бұған уақытша жау басып алған аудандарда жұмыс iстеген уақыт кiрмейдi/ - өкiлдi өкiмет органдары.
Наградталғандарға тiзiмдер /N 1,2 нысан/ жұмыс және қызмет орындарында /соның iшiнде бұрынғы әскери қызметкерлерге де/, ал жұмыс iстемейтiндерге - тұрғылықты мекен-жайларда жасалады. Бұл тiзiмдерге осыларды құрастыруға жауапты лауазым иелерiнiң қолдары қойылады және оларды тиiстi әскери бөлiмдердiң командирлерi, әскери комиссарлар, өкiлдi өкiмет органдары, республика Ұлттық қауiпсiздiк комитетi мен Iшкi iстер министрлiгi басшылары бекiтедi.
Тiзiмдерге бiр адамның қайта енiп кетуi орын алмауы үшiн тiзiм әзiрлеу жұмысы әскери комиссариаттармен, республика ҰҚК-мен, Iшкiiсминiмен өкiлдi өкiмет органдарымен келiсiлуi тиiс.
3. Медальмен наградталғандардың тiзiмдерiн жасауға мыналар негiз болып табылады:
әскери қызметкерлер үшiн - әскери - тiркеу құжаттары, сондай-ақ осы Нұсқаудың I тармағына сәйкес медальмен наградтауға құқық беретiн әскери қызметкерлердiң басқа да құжаттары;
басқа азаматтар үшiн - осы Нұсқаудың I тармағына сәйкес медальмен наградтауға құқық беретiн өздерi ұсынатын құжаттар.
Мұндай құжаттарға мыналар да жатады:
қызыләскер кiтапшасы;
әскери билет;
еңбек кiтапшасы;
әскери қызмет атқарғаны немесе жұмыс iстегенi туралы әскери бөлiм қолбасшылығы берген немесе тиiстi архив органдары берген анықтама;
Ұлы Отан соғысы майдандарында, милитаристiк Жапониямен соғыста алған жарақты /контузиясы/ жөнiнде анықтама;
"Отан соғысы мүгедегiнiң куәлiгi";
"Соғысқа қатысушының куәлiгi";
Ұлы Отан соғысы жылдарында ұрысқа қатысушы армияның қатарына жататын әскери бөлiмдердiң ерiктi жалдамалы құрамдарының адамдарына берiлген "Жеңiлдiктерге құқығы жөнiндегi куәлiк" /ашық жасыл түстi/;

удостоверения о награждении медалями "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.", "За победу над Японией", "Тридцать лет Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." с надписью "Участнику войны", "Участнику трудового фронта"; "Сорок лет Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." с надписью "Участнику войны", "Участнику трудового фронта";
документы, подтверждающие награждение за самоотверженный труд в годы Великой Отечественной войны орденами СССР, медалями "За доблестный труд в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.", "За трудовую доблесть", "За трудовое отличие", "За оборону Ленинграда", "За оборону Москвы", "За оборону Одессы", "За оборону Севастополя", "За оборону Сталинграда", "За оборону Киева", "За оборону Кавказа", "За оборону Советского Заполярья", знаком "Жителю блокадного Ленинграда". В случае утраты документов, подтверждающих награждение указанными наградами, медаль может быть вручена на основании документов государственных организаций, с достоверностью свидетельствующих о награждении, либо на основании записи в трудовой книжке о награждении перечисленными выше медалями;
удостоверение к медали "За доблестный труд в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.";
документы или специальные удостоверения, удостоверения о праве на льготы либо пенсионные удостоверения с соответствующей записью органов социальной защиты населения, выданные несовершеннолетним узникам концлагерей, гетто и других мест принудительного содержания, созданных фашистами и их союзниками в годы второй мировой войны;
запись в трудовой книжке либо архивная справка, подтверждающие факт работы не менее шести месяцев в период с 22 июня 1941 г. по 9 мая 1945 г., исключая время работы в районах, временно оккупированных неприятелем.
Свидетельские показания не являются основанием для включения граждан в список награжденных медалью.
Списки награжденных подлежат периодическому уточнению.
4. Вручение медали производится от имени Президента Республики Казахстан:
военнослужащим - командирами (начальниками) воинских частей;
лицам из гражданского населения - руководящими работниками органов государственной власти Республики Казахстан, военных комиссариатов.
Медаль вручается награжденным, как правило, по месту их включения в список награжденных. Вместе с медалью награжденным вручается удостоверение установленной формы.
Порядок вручения медали руководящими работниками военных комиссариатов в трудовых коллективах на торжественных совместных собраниях ветеранов войны и труда согласовывается с соответствующими органами представительной власти.
Семьям умерших участников Великой Отечественной и тружеников
тыла медали и удостоверения к ним не передаются.
О вручении медали в списке награжденных делается
соответствующая запись.
По завершении вручения медалей списки награжденных подлежат
постоянному хранению в установленном порядке.
Сведения о произведенных вручениях медали (форма N 3) органы
представительной власти, Министерство обороны, Комитет национальной
безопасности, Министерство внутренних дел, Республиканская гвардия,
служба охраны Президента Республики Казахстан и Штаб гражданской
обороны представляют в Аппарат Президента Республики Казахстан к
15 сентября 1995 г. и 15 января 1996 г.
Порядок представления сведений с мест устанавливается
указанными органами представительной и исполнительной власти.
Утверждаю                                       Форма N 1
___________________                       ________________________
(военный комиссар,                         город, район, область
командир воинской части,
звание, Ф.И.О.)
М. П.
Список
награжденных юбилейной медалью "50 лет Победы
в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг."
по____________________________________________
(наименование предприятия, учреждения,
организации, воинской части)
вручение медалей которым производится военными комиссариатами,
Комитетом национальной безопасности, Министерством внутренних
дел
----------------------------------------------------------------------
N  ! Фамилия, имя,  ! Домашний адрес, ! Документ,   ! Дата вручения
п/п! отчество (для  !   телефон       ! на основании! медали и N
! военнослужащих !                 ! которого    ! удостоверения
!- воинское      !                 ! внесен в    !
! звание         !                 ! список      !
-----------------------------------------------------------------------
_________________________________________________________
(должность руководителя организации)
М. П.                                     ___________________________
"____"___________199____г.                 (подпись, Ф. И. О.)
Вручение медали награжденным по данному списку удостоверяется
_____________________________________________________
(должность)
М.П.                                    ______________________________
"____"____________199___г.              (подпись, Ф. И. О.)
Утверждаю                              Форма N 2
________________________             ___________________________
(руководитель органа                  город, район. область
представительной власти,
Ф. И. О.)
М.П.
Список
награжденных юбилейной медалью "50 лет Победы
в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг."
по __________________________________________,
(наименование предприятия, учреждения,
организации)
вручение медалей которым производится
органами представительной власти
______________________________________________________________________
N  !  Фамилия, имя,  ! Домашний адрес, ! Документ,   ! Дата вручения
п/п !  отчество       !    телефон      ! на основании! медали и N
!                 !                 ! которого    ! удостоверения
!                 !                 ! внесен в    !
!                 !                 ! список      !
----------------------------------------------------------------------
________________________________________________
(должность руководителя организации)
М.П.                                     ___________________________
"_____"__________199____г.          (подпись, Ф. И. О.)
Вручение медали награжденным по данному списку удостоверяется
______________________________________________________________
(должность)
М.П.                                      __________________________
"____"__________199___г.             ( подпись, Ф. И. О.)
Форма N 3
Сведения
о вручении юбилейной медали "50 лет Победы
в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг."
по ________________________________________
(город, область, военный комиссариат,
воинская часть, министерство, ведомство)
на ____________________________199____г.
-------------------------------------------------------------------
Всего внесено в списки       !   Всего вручено
награжденных юбилейной       !  юбилейных медалей
медалью                !
-------------------------------------------------------------------
_________________________________________________________
(руководитель органа представительной власти, КНБ, МВД,
военный комиссар, командир воинской части)
"____"_____________199____г.        _________________________
(подпись, Ф. И. О.)

"1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн", "Жапонияны жеңгенi үшiн", "Соғысқа қатысушыға", "Еңбек майданында қатысушыға" деген жазулары бар "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысы Жеңiсiнiң отыз жылдығы", "Соғысқа қатысушыға","Еңбек майданына қатысушыға" деген жазулары бар "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысы Жеңiсiнiң қырық жылдығы" медальдарымен наградталғандығы жөнiндегi куәлiктер;
Ұлы Отан соғысы жылдарындағы жанқиярлық еңбегi үшiн КСРО ордендерiмен, "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысындағы ерлiк еңбегi үшiн", "Еңбектегi ерлiгi үшiн", "Еңбекте үздiк шыққаны үшiн", "Ленинградты қорғағаны үшiн", "Москваны қорғағаны үшiн", "Одессаны қорғағаны үшiн", "Севастопольдi қорғағаны үшiн", "Сталинградты қорғағаны үшiн", "Киевтi қорғағаны үшiн", "Кавказды қорғағаны үшiн", "Кеңестiк Заполярьенi қорғағаны үшiн" медальдарымен, "Құрсаудағы Ленинград тұрғынына" белгiсiмен наградталғандығын айғақтайтын құжаттар. Жоғарыда аталған наградалармен наградталғандығын айғақтайтын құжаттар жоғалған жағдайда медальмен наградталғандығын растап куәландыра алатын мемлекеттiк органдардың құжаттарының негiзiнде, әйтпесе жоғарыда аталған медальдармен наградталғандығы жөнiнде еңбек кiтапшасындағы жазудың негiзiнде табыс етiле алады.
"1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысындағы ерлiк еңбегi үшiн" медалiнiң куәлiгi;
құжаттар мен арнаулы куәлiктер, концлагерлердiң, геттолардың және екiншi дүниежүзiлiк соғыс кезеңiнде фашистер мен олардың одақтастары құрған басқа да ерiксiз ұстау орындарының кәмелетке толмаған бұрынғы тұтқындарына берiлген жеңiлдiктерге құқықтары туралы куәлiктер немесе халықты әлеуметтiк қорғау органдарының тиiстi жазуы бар зейнеткерлiк куәлiктер;
1941 жылғы 22 маусым - 1945 жылғы 9 мамыр аралығында кемiнде алты ай жұмыс iстеу фактiсiн айғақтайтын еңбек кiтапшасындағы жазу немесе архив анықтамасы, бұған уақытша жау басып алған аудандарда жұмыс iстеген уақыт кiрмейдi.
Куәлердiң көрсетулерi азаматтарды медальмен наградталғандардың тiзiмiне енгiзу үшiн негiз бола алмайды.
Наградталғандардың тiзiмi әлсiн-әлсiн нақтыланғаны дұрыс.
4. Медальдi Қазақстан Республикасы Президентiнiң атынан мыналар тапсырады:
әскери қызметкерлерге -әскери бөлiмдердiң командирлерi /бастықтары/;
басқа азаматтарға - Қазақстан Республикасы мемлекеттiк өкiмет органдарының, әскери комиссариаттардың басшы қызметкерлерi.
Наградталғандарға медаль, әдетте, оларды тiзiмге енгiзген жерде тапсырылады. Наградталғандарға медальмен бiрге белгiленген нысандағы куәлiк табыс етiледi.
Әскери комиссариаттар басшы қызметкерлерiнiң медальдi еңбек ұжымдарында, соғыс және еңбек ардагерлерiнiң салтанатты бiрлескен жиналыстарында тапсыру тәртiбi тиiстi өкiлдi өкiмет органдарымен келiсiледi.
Медальдар мен олардың куәлiктерi қайтыс болған Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен тыл еңбектерiнiң отбасыларына берiлмейдi.
Медальдiң табыс етiлгендiгi жөнiнде наградталғандардың тiзiмiне тиiстi жазу жазылады.
Медальдар тапсырылып болғаннан кейiн наградталғандардың тiзiмi белгiленген тәртiп бойынша тұрақты сақталады.
Медальдар тапсырылғандығы жөнiндегi мәлiметтердi /3 нысан/ өкiлдi өкiмет органдары, Қорғаныс министрлiгi, Ұлттық қауiпсiздiк комитетi, Iшкi iстер министрлiгi, Республикалық ұлан, Қазақстан Республикасының Президентiнiң күзет қызметi және Азаматтық қорғаныс штабы 1995 жылғы 15 қыркүйекке және 1996 жылғы 15 қаңтарға қарай Қазақстан Республикасы Президентiнiң Аппаратына жiбередi.
Жергiлiктi жерлерден мәлiметтердi жинау тәртiбiн жоғарыда аталған өкiлдi және атқарушы өкiмет органдары белгiлейдi.
N 1 нысан
БЕКIТЕМIН
______________________                   _______________________
/әскери комиссар, әскери                  облысы, ауданы, қаласы
бөлiмнiң командирi, шенi,
Ф.А.Ә/
М.О.
"1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысындағы Жеңiске 50 жыл"
мерекелiк медалiмен наградталғандардың_____________
___________________________________________________
/кәсiпорынның,мекеменiң,ұйымның,әскери бөлiмнiң аты/
__________________ бойынша
ТIЗIМI
Әскери комиссариаттар, Ұлттық қауiпсiздiк комитетi,
Iшкi iстер министрлiгi тапсыратын медальдер
____________________________________________________________________
NN | Фамилиясы,аты| Үйiнiң адресi, |                   |
|әкесiнiң аты, | телефоны       | Тiзiмге енгiзуге  | Медаль
р/ | әскери       |                | негiз болған құжат|тапсырылған
н |қызметкерлердiң                |                   |күн және
| шенi         |                |                   |куәлiктiң N
--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------                /ұйым жетекшiсiнiң қызметi/
------------------------------
М.О.                                         /қолы, Ф.А.Ә./
199__жылғы"__"____________
Осы тiзiм бойынша наградталғандарға медальдiң тапсырылуы
куәландырылады
________________________________________________________________
/қызметi/
М.О.
_________________________________
/қолы, Ф.А.Ә./
199__ жылғы _______________
N 2 нысан
БЕКIТЕМIН
__________________________
__________________________
/өкiлдi өкiмет органдарының                   облысы, ауданы, қаласы
басшысы, Ф.А.Ә/
М.О.           "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысындағы Жеңiске 50 жыл"
мерекелiк медалiмен наградталғандардың
_________________________________________бойынша
/кәсiпорындардың,мекеменiң,ұйымның аты/
ТIЗIМI
Өкiлдi өкiмет органдары тапсыратын медальдер
____________________________________________________________________
NN| Фамилиясы,аты,әкесiнiң| Үйiнiң адресi,|Тiзiмге      |Медаль
|        аты            |  телефоны     |енгiзуге негiзтапсырылған
|болған құжат |күн және
|                       |               |             |куәлiктiң N
--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------
/ұйым жетекшiсiнiң қызметi/
М.О.                                         ____________________
/қолы, Ф.А.Ә./
199__жылғы "__"____________
Осы тiзiм бойынша наградталғандарға медальдiң тапсырылуы
куәландырылады___________________________________________
/қызметi/
М.О.                                        ___________________
/қолы.Ф.А.Ә./
199__жылғы"___"______________
N 3 нысан
"1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысындағы Жеңiске
50 жыл" мерекелiк медалiнiң _____________
_________________________________________
/облысы,қаласы,әскери комиссариаты,әскери                            бөлiмi, министрлiгi,ведомствосы/
бойынша тапсырылғандығы жөнiнде 199__ жылғы
"___"___________дейiнгi
МӘЛIМЕТ
____________________________________________________________________
Мерекелiк медальмен            |
наградталғандардың             |   Мерекелiк медаль табыс
тiзiмiне енгiзiлгендердiң      |   етiлгендердiң барлығы
барлығы                        |
___________________________________________________________________
___________________________________________________                    /өкiлдi өкiмет, МҚК,IIМ, органының басшысы,әскери
комиссар, әскери бөлiм командирi/
199   жылғы "__" ____________________________________________
/қолы, Ф.А.Ә./