О порядке утверждения состава делегаций, сопровождающих Президента Республики Казахстан в ходе его зарубежных визитов
РАСПОРЯЖЕНИЕ ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН от 10 января 1996 г. N 2752
В целях повышения эффективности визитов главы государства за рубеж установить следующий порядок представления состава сопровождающей его делегации:
1. Предложения по составу официальной делегации и сопровождающим лицам представляются Руководителю Администрации Президента Министерством иностранных дел по согласованию с заинтересованными государственными органами и должностными лицами, исходя из целей и программы визита;
по сотрудникам охраны и экипажу - руководством Службы охраны Президента;
по представителям средств массовой информации - пресс-секретарем Президента;
по составу группы бизнесменов - Министерством промышленности и торговли.
2. Руководитель Администрации Президента обобщает поступившие их на утверждение главы государства не позднее, чем за месяц до начала визита.
Президент Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентiнiң шетелге сапарлары кезiнде оның жанына ерiп жүретiн делегациялардың құрамын бекiту тәртiбi туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Өкiмi 1996 жылғы 10 қаңтардағы N 2752
Мемлекет басшысының шетелге сапарларының тиiмдiлiгiн арттыру мақсатында оның жанына ерiп жүретiн делегация құрамын ұсынудың мынадай тәртiбi белгiленсiн:
1. Ресми делегация мен ерiп жүретiн адамдардың құрамы жөнiндегi ұсыныстарды Президент Әкiмшiлiгiнiң Басшысына сараптың мақсаты мен бағдарламасына қарай мүдделi мемлекеттiк органдар мен лауазымды адамдардың келiсiмi бойынша Сыртқы iстер министрлiгi;
күзет қызметкерлерi мен экипаж жөнiнде Президенттiң Күзет қызметiнiң басшылығы;
бұқаралық ақпарат құралдарының өкiлдерi жөнiнде Президенттiң баспасөз хатшысы;
кәсiпкерлер топтарының құрамы жөнiнде Өнеркәсiп және сауда министрлiгi табыс етедi.
2. Президент Әкiмшiлiгiнiң Басшысы келiп түскен ұсыныстарды қорытып, оны сапардың басталуына дейiн кемiнде бiр ай бұрын мемлекет басшысының бекiтуiне енгiзедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi