О Концепции формирования государственной идентичности Республики Казахстан
Р А С П О Р Я Ж Е Н И Е ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН от 23 мая 1996 г. N 2995
1. Одобрить Концепцию формирования государственной идентичности Республики Казахстан, доработанную с учетом замечаний и предложений, высказанных на заседании Национального совета по государственной политике при Президенте Республики Казахстан 29 февраля 1996 года.
2. Национальному агентству по делам печати и массовой
информации Республики Казахстан (Сарсенбаев А.) опубликовать текст
Концепции в газетах "Егемен Казакстан", "Казахстанская правда", а
также выпустить отдельным изданием на казахском и русском языках.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының мемлекеттiк сәйкестiлiгiн қалыптастыру тұжырымдамасы туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Өкiмi 1996 жылғы 23 мамыр N 2995
1. Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Мемлекеттiк саясат жөнiндегi ұлттық кеңестiң 1996 жылғы 29 ақпанда өткен мәжiлiсiнде айтылған ескертулер мен ұсыныстар ескерiле отырып пысықталған Қазақстан Республикасының мемлекеттiк сәйкестiлiгiн қалыптастыру тұжырымдамасы мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Баспасөз және Бұқаралық ақпарат iстерi жөнiндегi ұлттық агенттiгi (А.Сәрсенбаев) тұжырымдаманың мәтiнiн "Егемен Қазақстан", "Казахстанская правда" газеттерiнде жарияланатын және жеке басылыммен қазақ және орыс тiлдерiнде кiтапша етiп шығаратын болсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi