Вопросы Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета
Р А С П О Р Я Ж Е Н И Е ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН от 3 июня 1996 г. N 3012. Утратило силу - Указом Президента Республики Казахстан от 5 августа 2002 года N 917 ~U020917 .
1. Утвердить прилагаемую структуру Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета.
2. (Пункт 2 исключен - Указом Президента РК от 21 марта 2002 г. N 825 (вступает в силу с 1 января 2002 г.) U020825_ )
Президент
Республики Казахстан
Приложение
к распоряжению Президента Республики Казахстан от 3 июня 1996 г. N 3012
Структура
Счетного комитета по контролю
за исполнением республиканского бюджета <*>
Сноска. Внесены изменения - Указом Президента РК от 21 марта 2002 г.
N 825
U020825_
)
Председатель Счетного комитета
Члены Счетного комитета
Аппарат Счетного комитета

Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетiнiң мәселелерi
Қазақстан Республикасы Президентiнiң өкiмi 1996 жылғы 3 маусым N 3012. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2002.08.02. N 917 жарлығымен. ~U020917
1. Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп
комитетiнiң қоса берiлiп отырған құрылымы бекiтiлсiн.
2.
<*>
Ескерту. 2-тармақ алып тасталды - Қазақстан Республикасы
Президентінің 2002.03.21. N 825 жарлығымен.
U020825_
Қазақстан Республикасының
Президентi
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
1996 жылғы 3 маусымдағы
N 3012 өкiмiне
Қосымша
Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi
есеп комитетiнiң құрылымы
Есеп комитетiнiң төрағасы
Есеп комитетiнiң мүшелерi
Есеп комитетiнiң аппараты
<*>
Ескерту. Қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Президентінің
2002.03.21. N 825 жарлығымен.
U020825_