О Концепции языковой политики Республики Казахстан
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 4 ноября 1996 г. N 3186
1. Одобрить Концепцию языковой политики Республики Казахстан.
2. Национальному агентству по делам печати и массовой информации Республики Казахстан опубликовать текст Концепции в газетах "Егемен Казахстан", "Казахстанская правда", а также выпустить отдельным изданием на государственном и русском языках.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының тiл саясатының тұжырымдамасы туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Өкiмi 1996 жылғы 4 қараша N 3186
1. Қазақстан Республикасының тiл саясатының тұжырымдамасы мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Баспасөз және бұқаралық ақпарат iстерi жөнiндегi Ұлттық агенттiгi Қазақстан Республикасындағы тiл саясаты тұжырымдамасының мәтiнiн "Егемен Қазақстан" және "Қазахстанская правда" газеттерiнде жарияласын, сондай-ақ жеке басылыммен мемлекеттiк және орыс тiлдерiнде шығарсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi