О персональном составе Государственной комиссии Республики Казахстан по передислокации высших и центральных государственных органов в город Акмолу и ее полномочиях
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 22 ноября 1996 г. N 3236. Утратило силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696)(вводится в действие со дня подписания)
1. Утвердить персональный состав Государственной комиссии
Республики Казахстан по передислокации высших и центральных
государственных органов в город Акмолу (в дальнейшем - Комиссия) в
следующем составе:
Галимов Ф.Х.            - председатель Комиссии - Министр
Республики Казахстан
Досмагамбетов Б.Ф.      - первый заместитель председателя
Комиссии - руководитель аппарата
Комиссии
Джаксымбеков А.Р.       - первый заместитель акима Акмолинской
области, заместитель председателя
Комиссии
Ни В.В.                 - Управляющий Делами Президента
Республики Казахстан, заместитель
председателя Комиссии
Члены комиссии:
Андрющенко А.И.         - заместитель Министра экономики
Республики Казахстан
Бекбулатов Ш.Х.         - президент акционерной компании
"Казахстан жолдары"
Булекпаев А.К.          - аким города Акмолы
Есилов С.С.             - заместитель Председателя
Государственного комитета Республики
Казахстан по управлению
государственным имуществом,
председатель Акмолинского
территориального комитета по
управлению государственным имуществом
Кулибаев А.А.           - Министр строительства, жилья и
застройки территорий Республики
Казахстан
Мусаев А.А.             - первый заместитель начальника Службы
охраны Президента Республики Казахстан
Новиков П.М.            - начальник Центрального спортивного
клуба армии Министерства обороны
Республики Казахстан
Нурпеисов Б.Г.          - заместитель Управляющего Делами
Президента Республики Казахстан
Сарсенбаев А.С.         - Председатель Национального агентства
по делам печати и массовой информации
Сатыбалдиев Е.А.        - президент Республиканской корпорации
"Телевидение и радио Казахстана"
Тоскин В.Ф.             - главный архитектор Акмолинской области
2. Предоставить Комиссии право привлекать для выполнения
возложенных на нее задач руководителей центральных и местных
государственных органов.
3. Признать утратившими силу:
распоряжение Президента Республики Казахстан от 20 октября 1995
года N 2586;
пункт 2 распоряжения Президента Республики Казахстан от 30
января 1996 года N 2846.
4. Правительству Республики Казахстан привести свои решения в
соответствие с настоящим распоряжением.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Жоғары және орталық мемлекеттiк органдарды Ақмола қаласына орналастыру жөнiндегi мемлекеттiк комиссияларының дербес құрамы және оның өкiлеттiктерi туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Өкiмi 1996 жылғы 22 қарашадағы N 3236. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.01.09. N 1696 жарлығымен.
1. Қазақстан Республикасының Жоғары және орталық мемлекеттiк органдарды Ақмола қаласына орналастыру жөнiндегi мемлекеттiк комиссиясының (бұдан былай - Комиссия) дербес құрамы мынадай құрамда бекiтiлсiн:
Ғалымов Ф.Х.          - Комиссия төрағасы
Қазақстан Республикасының министрi
Досмағамбетов Б.Ф.    - Комиссия төрағасының бiрiншi
орынбасары - Комиссия аппаратының
басшысы
Жақсыбеков А.Р.       - Ақмола облысы әкiмiнiң бiрiншi
орынбасары, Комиссия төрағасының
орынбасары
Ни В.В.               - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Iс Басқарушысы, Комиссия Төрағасының
орынбасары
Комиссия мүшелерi:
Андрющенко А.И.       - Қазақстан Республикасы Экономика
министрiнiң орынбасары
Бекболатов Ш.Х.       - "Қазақстан жолдары" акционерлiк
компаниясының президентi
Бөлекбаев А.К.        - Ақмола қаласының әкiмi
Есiлов С.С.           - Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк
мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк
комитетi төрағасының орынбасары,
мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi
Ақмола аумақтық комитетiнiң төрағасы
Құлыбаев А.А.         - Қазақстан Республикасының Құрылыс,
тұрғын үй және аумақтарда құрылыс
салу министрi
Мұсаев Ә.Ә.           - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Күзет қызметi бастығының бiрiншi
орынбасары
Новиков П.М.          - Қазақстан Республикасының Қорғаныс
министрлiгi Армияның Орталық спорт
клубының бастығы
Нұрпейiсов Б.Ғ.       - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Басқарушысының орынбасары
Сәрсенбаев А.С.       - Баспасөз және бұқаралық ақпарат
iстерi жөнiндегi Ұлттық агенттiктiң
төрағасы
Сатыбалдиев Е.Ә.      - "Қазақстан теледидары және радиосы"
республикалық корпорациясының
президентi
Тоскин В.Ф.           - Ақмола облысының бас сәулетшiсi
2. Комиссияға өзiне жүктелген мiндеттердi орындау үшiн орталық және жергiлiктi мемлекеттiк органдардың басшыларын тарту құқығы берiлсiн.
3. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 20 қазандағы
N 2586 өкiмi;
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 30 қаңтардағы
N 2846 өкiмiнiң 2-тармағы.
4. Қазақстан Республикасының Үкiметi өз шешiмдерiн осы өкiмге
сәйкес келтiрсiн.
Қазақстан Республикасының
Президентi