О созыве четвертой сессии Ассамблеи народов Казахстана
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 5 мая 1997 г. N 3485
1. Созвать четвертую сессию Ассамблеи народов Казахстана 6 июня 1997 года в г. Акмоле с повесткой дня "Общенациональное согласие, историческая память и культура народов".
2. Правительству Республики Казахстан, Администрации Президента Республики Казахстан рассмотреть и решить вопросы, связанные с проведением четвертой сессии Ассамблеи народов Казахстана.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Халықтары ассамблеясының төртiншi сессиясын шақыру туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң өкiмi 1997 жылғы 5 мамырдағы N 3485
1. Қазақстан Халықтары ассамблеясының төртiншi сессиясы 1997
жылғы 6 маусымда Ақмола қаласында шақырылсын. Оның күн тәртiбi
"Жалпыұлттық татулық, тарихи зерде және халықтар мәдениетi".
2. Қазақстан Республикасының Үкiметi, Қазақстан Республикасы
Президентiнiң Әкiмшiлiгi Қазақстан Халықтары ассамблеясының
төртiншi сессиясын өткiзуге байланысты мәселелердi қарап, шешетiн
болсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi