О признании утратившим силу распоряжения Президента Республики Казахстан от 20 ноября 1996 г. N 3229
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 28 мая 1998 г. N 3962
Признать утратившим силу Распоряжение Президента Республики Казахстан от 20 ноября 1996 г. N 3229 "О создании Казахстанского делового совета" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 47, ст. 453).
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 20 қарашадағы N 3229 өкiмiнiң күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Өкiмi 1998 жылғы 28 мамырдағы N 3962
"Қазақстан iскерлiк кеңесiн құру туралы" Қазақстан Республикасы
Президентiнiң 1996 жылғы 20 қарашадағы N 3229 өкiмiнiң (Қазақстан
Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 47, 453-құжат күшi жойылған деп
танылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi