О внесении изменения в распоряжение Президента Республики Казахстан от 23 ноября 1998 года N 4154
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 20 апреля 1999 года N 40. Утратило силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696)(вводится в действие со дня подписания)
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 23 ноября 1998 года № 4154    N984154_   "Некоторые вопросы Государственной комиссии Республики Казахстан по борьбе с коррупцией" следующее изменение:
в Положении о Государственной комиссии по борьбе с коррупцией, утвержденном указанным распоряжением:
в подпункте 9) пункта 7 слова "при акимах" исключить.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 23 қарашадағы N 4154 өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Өкімі 1999 жылғы 20 сәуір N 40. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.01.09. N 1696 жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 23 қарашадағы N 4154 "Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес жөніндегі мемлекеттік комиссиясының кейбір мәселелері туралы"  өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасының Сыбайлас
жемқорлыққа қарсы күрес жөніндегі мемлекеттік комиссиясы туралы ережеде:
7-тармақтың 9) тармақшасында "әкімдерінің жанындағы" сөздері алынып тасталып, "тәртіптік кеңестердің" сөздері "тәртіптік
кеңестерінің" сөздерімен алмастырылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті