О жалобах на решения Квалификационной коллегии юстиции и дисциплинарной коллегии Верховного Суда Республики Казахстан
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 17 июня 1999 года № 54
Учитывая заключения Высшего Судебного Совета от 8 июня 1999 года, в соответствии со статьей 50 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Конституционного закона, U952694_ "О судах и статусе судей в Республике Казахстан":
1. Жалобу судьи Турксибского районного суда г. Алматы Ахмадиева Д.С. оставить без удовлетворения. Решение Квалификационной коллегии юстиции от 24-26 февраля 1999 года в части дачи рекомендации на освобождение Ахмадиева Д.С. от должности в связи с несоответствием занимаемой должности оставить в силе.
2. Жалобу судьи Таразского городского суда Жамбылской области
Исаева К.К. оставить без удовлетворения. Решение Квалификационной коллегии
юстиции от 26-27 апреля 1999 года в части дачи рекомендации на освобождение
Исаева К.К. от должности в связи с несоответствием занимаемой должности
оставить в силе.
3. Отменить решение дисциплинарной коллегии Верховного Суда Республики
Казахстан от 4 февраля 1999 года в отношении Джармухамедова Т.С., и
производство по делу прекратить.
Президент
Республики Казахстан

Әділет біліктілік алқасының және Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты тәртіптік алқасының шешімдеріне берілген шағымдар туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Өкімі 1999 жылғы 17 маусым N 54
Жоғарғы Сот Кеңесінің 1999 жылғы 8 маусымдағы қорытындысын ескере отырып, "Қазақстан Республикасындағы соттар және судьялардың мәртебесі туралы" U952694_ Қазақстан Республикасы Президентінің конституциялық заң күші бар Жарлығының 50-бабына сәйкес:
1. Алматы қаласы Түрксіб аудандық сотының судьясы Д.С. Ахмедиевтің шағымы қанағаттандырусыз қалдырылсын. Әділет біліктілік алқасының 1999 жылғы 24-26 ақпандағы шешімінің атқаратын қызметіне сәйкес келмеуіне байланысты Д.С. Ахмадиевті қызметінен босатуға ұсыным беру жөніндегі бөлігі күшінде қалдырылсын.
2. Жамбыл облысы Тараз қалалық сотының судьясы Қ.Қ. Исаевтың шағымы қанағаттандырусыз қалдырылсын. Әділет біліктілік алқасының 1999 жылғы 26-27 сәуірдегі шешімінің атқаратын қызметіне сәйкес келмеуіне байланысты Қ.Қ. Исаевты қызметінен босатуға ұсыным беру жөніндегі
бөлігі күшінде қалдырылсын.
3. Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты тәртіптік алқасының 1999
жылғы 4 ақпандағы Т.С. Жармұхамедов жөніндегі шешімінің күші жойылсын
және іс жүргізу тоқтатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
(Қасымбеков Б.А.)
(Омарбекова А.Т.)