О межведомственной комиссии Совета Безопасности Республики Казахстан
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 22 сентября 1999 года № 80. Утратило силу - распоряжением Президента РК от 10 февраля 2000 г. N 120 ~K000120
В целях обеспечения деятельности Совета Безопасности Республики
Казахстан:
1. Образовать межведомственную комиссию Совета Безопасности по
противодействию религиозному экстремизму.
2. Утвердить состав межведомственной комиссии Совета Безопасности
Республики Казахстан по противодействию религиозному экстремизму согласно
приложению (секретно).
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің ведомствоаралық комиссиясы туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Өкімі 1999 жылғы 22 қыркүйек N 80. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2000.02.10. N 120 өкімімен. ~N000120
Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің қызметін қамтамасыз ету
мақсатында:
1. Діни экстремизмге қарсы әрекет жөніндегі ведомствоаралық комиссия
құрылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің діни экстремизмге
қарсы әрекет жөніндегі ведомствоаралық комиссиясының құрамы қосымшаға
сәйкес бекітілсін (құпия).
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Кобдалиева Н.М.