О созыве пятой сессии Ассамблеи народов Казахстана
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 7 января 1999 года № 4191
1. Созвать пятую сессию Ассамблеи народов Казахстана 16 января 1999
года в городе Алматы с повесткой дня: "Национальное согласие - основа
стабильности и развития Казахстана".
2. Правительству Республики Казахстан принять меры по организации
проведения пятой сессии Ассамблеи народов Казахстана.
Президент
Республики Казахстан
(специалист: Р.Жантасова)

Қазақстан халықтары ассамблеясының бесінші сессиясын шақыру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Өкімі 1999 жылғы 7 қаңтар N 4191
1. Күн тәртібі "Ұлттық келісім - Қазақстанның тұрақтылығы мен
дамуының негізі" тақырыбына арналған Қазақстан халықтары ассамблеясының
бесінші сессиясы 1999 жылғы 16 қаңтарда Алматы қаласында шақырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі Қазақстан халықтары
ассамблеясының бесінші сессиясын өткізуді ұйымдастыру жөнінде шаралар
қабылдансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
(Қасымбеков Б.А.)
(Үмбетова А.М.)