О проведении республиканского совещания работников агропромышленного комплекса
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 января 2000 года N 65
В целях обсуждения путей реализации Программы развития сельскохозяйственного производства Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложением Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан о проведении 8 февраля 2000 года в городе Астане республиканского совещания работников агропромышленного комплекса.
2. Утвердить прилагаемые:
состав комиссии по подготовке и проведению республиканского совещания работников агропромышленного комплекса;
контингент участников республиканского совещания работников агропромышленного комплекса;
смету расходов по проведению республиканского совещания работников агропромышленного комплекса.
3. Министерству финансов Республики Казахстан выделить Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан средства на проведение республиканского совещания за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2000 год Министерству иностранных дел Республики Казахстан на представительские расходы, согласно прилагаемой смете.
4. Министерству внутренних дел Республики Казахстан принять меры по обеспечению безопасности движения автотранспорта, обслуживающего участников республиканского совещания.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 13 января 2000 года N 65
Состав
комиссии по подготовке и проведению республиканского
совещания работников агропромышленного комплекса
Мынбаев Сауат Мухаметбаевич     -  Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан, председатель
Школьник Владимир Сергеевич     -  Министр энергетики, индустрии и
торговли Республики Казахстан
Кулекеев Жаксыбек Абдрахметович -  Министр экономики Республики
Казахстан
Карибжанов Хайрат Салимович     -  первый вице-Министр транспорта
и коммуникации Республики Казахстан
Жолшибеков Амзебек Рысбекович   -  заместитель заведующего
(по согласованию)                  Организационно-контрольным отделом
Администрации Президента Республики
Казахстан
Джаксыбеков Адильбек            -  аким города Астаны
Рыскельдинович
Нуркиянов Толеухан Муратханович -  вице-Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
Симачев Василий Васильевич      -  вице-Министр внутренних дел
Республики Казахстан
Ваисов Мерей Курманович         -  вице-Министр юстиции Республики
Казахстан
Шукпутов Андарь Маулешевич      -  заведующий Отделом регионального
развития и социальной сферы
Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Ермекбаев Куаныш Ермекбаевич    -  заведующий Отделом контроля и
документационного обеспечения
Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Босс Владимир Оттович           -  заместитель заведующего Отделом
производственной сферы Канцелярии
Премьер-Министра Республики
Казахстан
Шаихова Асия Нагимзяновна       -  начальник управления Министерства
финансов Республики Казахстан
Сатыбалдин Азимхан              -  генеральный директор Национального
Абылхаирович (по согласованию)     академического центра аграрных
исследований
Касумов Борис Ибрагимович       -  вице-президент Национальной
(по согласованию)                  Федерации фермеров Казахстана
Тлеубаев Нурлан                 -  президент Объединения юридических
Сактапбергенович (по согласованию) лиц "Зерновой Союз Казахстана"
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 13 января 2000 года N 65
Контингент участников республиканского совещания
работников агропромышленного комплекса
---------------------------------------------------------------------------
Наименование  !Акимы   !Акимы   ! Руководители  !Главы крестьянских!Итого
!областей!сельских!  областных    !(фермерских)      !
!или их  !районов !территориальных!хозяйств, руководи!
!замести-!   и    !   органов     !тели хозяйствующих!
!тели    !городов !  управления   !субъектов, крупных!
!        !        !  Минсельхоза  !компаний и        !
!        !        !               !перерабатывающих  !
!        !        !               !предприятий       !
---------------------------------------------------------------------------

Агроөнеркәсіп кешені қызметкерлерінің республикалық кеңесін өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 13 қаңтар N 65
Ауыл шаруашылығы өндірісін дамыту бағдарламасын іске асырудың жолдарын талқылау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. 2000 жылғы 8 ақпанда Астана қаласында агроөнеркәсіп кешені қызметкерлерінің республикалық кеңесін өткізу туралы Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің ұсынысына келісім берілсін.
2. Қоса беріліп отырған:
агроөнеркәсіп кешені қызметкерлерінің республикалық кеңесін дайындау және өткізу жөніндегі комиссияның құрамы;
агроөнеркәсіп кешені қызметкерлерінің республикалық кеңесіне қатысушылардың контингенті;
кеңесті өткізуге белгіленген шығыс сметасы бекітілсін.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі қоса беріліп отырған сметаға сәйкес 2000 жылға арналған республикалық бюджетте Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігіне өкілеттік шығыстарға көзделген қаражат есебінен, республикалық кеңесті өткізуге Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрлігіне қаражат бөлсін.
4. Қазақстан Республикасының Ішкі Істер министрлігі республикалық
кеңеске қатысушыларға қызмет көрсететін автокөліктің қозғалыс
қауіпсіздігін қамтамасыз ету жөнінде шаралар қолдансын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2000 жылғы 3 қаңтардағы
N 65 қаулысымен бекітілген
Агроөнеркәсіп кешені қызметкерлерінің
республикалық кеңесін дайындау және өткізу жөніндегі
комиссияның
құрамы
Мыңбаев Сауат            - Қазақстан Республикасының Ауыл
Мұхаметбайұлы              шаруашылығы министрі, төраға
Школьник Владимир        - Қазақстан Республикасының Энергетика,
Сергеевич                  индустрия және сауда министрі
Күлекеев Жақсыбек        - Қазақстан Республикасының
Әбдірахметұлы              Экономика министрі
Кәрібжанов Қайрат        - Қазақстан Республикасының Көлік және
Сәлімұлы                   коммуникациялар бірінші вице-министрі
Жолшыбеков Әмзебек       - Қазақстан Республикасы Президенті
Рысбекұлы                  Әкімшілігінің ұйымдастырушылық-бақылау
бөлімі меңгерушісінің орынбасары
(келісім бойынша)
Жақсыбеков Әділбек       - Астана қаласының әкімі
Рыскелдіұлы
Нұрқиянов Төлеухан       - Қазақстан Республикасының Ауыл
Мұратханұлы                шаруашылығы вице-министрі
Симачев Василий          - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Васильевич                 вице-министрі
Уәйісов Мерей            - Қазақстан Республикасының Әділет
Құрманұлы                  вице-министрі
Шоқпытов Андар           - Қазақстан Республикасы Премьер-
Мәулешұлы                  Министрінің Кеңсесі Аймақтық даму және
әлеуметтік сала бөлімінің меңгерушісі
Ермекбаев Қуаныш         - Қазақстан Республикасы Премьер-
Ермекбайұлы                Министрінің Кеңсесі бақылау және
құжаттамалық қамтамасыз ету бөлімінің
меңгерушісі
Боос Владимир            - Қазақстан Республикасы Премьер-
Оттович                    Министрінің Кеңсесі Өндірістік сала
бөлімі меңгерушісінің орынбасары
Шайықова Әсия            - Қазақстан Республикасы Қаржы
Нағымзиянқызы              министрлігінің басқарма бастығы
Сатыбалдин Әзімхан       - Ұлттық академиялық аграрлық зерттеулер
Әбілқайырұлы               орталығының бас директоры
(келісім бойынша)
Қасумов Борис            - Қазақстан фермерлері ұлттық
Ибрагимұлы                 федерациясының вице-президенті
(келісім бойынша)
Тілеубаев Нұрлан         - "Қазақстан астық одағы" заңды тұлғалар
Сақтапбергенұлы            бірлестігінің президенті
(келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 13 қаңтардағы
N 65 қаулысымен бекітілген
Агроөнеркәсіп кешені қызметкерлерінің республикалық
кеңесіне қатысушылар контингенті
_________________________________________________________________________
Аты     !Облыс әкімдері!Ауылдық !Ауылшармин,обл !Шаруашылықтар,!Бар.
!немесе олардың!аудандар. аумақтық ор.   ірі компания.  лығы
орынбасарлары  дың      гандар басқар.  лар мен
әкімдері маларының       кәсіпорындардың
басшылары      басшылары
_________________________________________________________________________

Акмолинская         1        19           1               12           33
Актюбинская         1        13           1                4           19
Алматинская         1        19           1                7           28
Атырауская          1         7           1                2           11
Восточно-           1        25           1                7           34
Казахстанская
Жамбылская          1        13           1                5           20
Западно-            1        12           1                3           17
Казахстанская
Карагандинская      1        13           1                6           21
Кызылординская      1         9           1                6           17
Костанайская        1        20           1                8           30
Мангистауская       1         4           1                2            8
Павлодарская        1        15           1                5           22
Северо-             1        13           1                6           21
Казахстанская
Южно-Казахстанская  1        16           1                4           22
город Астана        1         -           1                2            4
город Алматы        1         -           1                2            4
Банки-доноры        -         -           -                -            4
Депутаты Парламента -         -           -                -           10
Ученые аграрники    -         -           -                -            5
Руководство         -         -           -                -           25
республики, члены
Правительства и
работники
республиканских
органов
Общественно-        -         -           -                -            5
политическая
организация АПК
Республика         16        198         16                81         360
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 13 января 2000 года N 65
Смета расходов
по проведению республиканского совещания
работников агропромышленного комплекса
1. Аренда зала (в том числе услуги по оформлению и обслуживанию
совещания)  -  250 000 тенге
2. Транспортные услуги (норма до 700 тенге в час) -
1 автобус - 700 х 16 час. = 11 200
Требуется 10 единиц автотранспорта (автобусы и микроавтобусы)
- 11 200  х  10   = 112 000 тенге
112 000 х 2 дня = 224 000 тенге
3. Иные расходы:
- приобретение канцтоваров:
блокнот - 300 тенге;
ручка   - 200 тенге;
папка с калькулятором и эмблемой
совещания - 3 244 тенге
памятный знак - 700 тенге.
Итого: - 4 444 тенге/чел. х 360 чел. = 1 600 000 тенге
- полиграфические услуги включают в себя изготовление 360
экземпляров Программы развития сельскохозяйственного

Ақмола               1            19          1            12         33
Ақтөбе               1            13          1            4          19
Алматы               1            19          1            7          28
Атырау               1             7          1            2          11
Шығыс Қазақстан      1            25          1            7          34
Жамбыл               1            13          1            5          20
Батыс Қазақстан      1            12          1            3          17
Қарағанды            1            13          1            6          21
Қызылорда            1            9           1            6          17
Қостанай             1            20          1            8          30
Маңғыстау            1            4           1            2          8
Павлодар             1            15          1            5          22
Солтүстік Қазақстан  1            13          1            6          21
Оңтүстік Қазақстан   1            16          1            4          22
Астана қаласы        1                        1            2          4
Алматы қаласы        1                        1            2          4
Донор-банктер                                                         4
Парламент депутаттары                                                 10
Ауыл шаруашылығы                                                       5
ғалымдары
Республикасы басшылары,
Үкімет мүшелері мен
республикалық органдардың
қызметкерлері                                                         25
АӨК қоғамдық-саяси
ұйымы                                                                 5
Жиыны               16           198          16           81         360
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 13 қаңтардағы
N 65 қаулысымен
бекітілген
Агроөнеркәсіп кешені қызметкерлерінің республикалық
кеңесін өткізу бойынша шығыстар сметасы
1. Залды жалға алу (оның ішінде кеңесті безендіру және қызмет көрсету)
- 250 000 теңге
2. Көлік қызметтерін көрсету (нормасы сағатына 700 теңге)
1 автобус - 700 х 16 = 11 200
Автокөліктің 10 бірлігі қажет (автобустар мен шағын автобустар)
- 11 200 х 10 = 112 000 теңге
112 000 х 2 күн = 224 000 теңге
3. Басқа шығындар:
- кеңсе тауарларын сатып алу:
блокнот - 300 теңге;
қалам - 200 теңге;
калькулятор және кеңестің эмблемасы бар папка
- 3 244 теңге
ескерткіш белгі
- 700 теңге.
Барлығы: - 4 444 теңге/адам х 360 адам = 1 600 000 теңге
- баспа қызметтерін көрсетудің ішінде Ауыл шаруашылығы өндірісін

производства на 2000-2002 гг., Программы республиканского
совещания, Порядка проведения совещания:
- 1 500 тенге х 360 чел. = 540 000 тенге
- Наглядное оформление (20 стендов)
- 15 000 тенге х 20 = 300 000 тенге
4. Буфетное обслуживание (норма до 1 040 на 1 человека в день) -
1 040 тенге х 400 чел. = 416 000 тенге
416 000 тенге х 2 раза   = 832 000 тенге
5. Непредвиденные расходы - 100 000 тенге
Итого: 3 846 000 тенге
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

дамытудың 2000-2002 ж.ж. арналған бағдарламасының, Республикалық кеңес
бағдарламасының , Кеңесті жүргізу тәртібінің 360 данасын дайындау
көзделген:
1 500 теңге х 360 адам = 540 000 теңге
- Көркемдік безендіру (20 стенд)
15 000 теңге х 20 = 300 000 теңге
4. Дәмхана қызметін көрсету (нормасы 1 адамға күніне 1 040)
1 040 теңге х 400 адам = 416 000 теңге
416 000 теңге х 2 рет =  832 000 теңге
5. Көзделмеген шығындар - 100 000 теңге
Барлығы: 3 846 000 теңге
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.