О погашении кредиторской задолженности по выплате государственных социальных пособий
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 января 2000 года N 8а
В целях погашения кредиторской задолженности по выплате
государственных социальных пособий за 1998 год Правительство Республики
Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25
декабря 1998 года N 1334
P981334_
"О реализации Закона Республики
Казахстан
Z980318_
"О республиканском бюджете на 1999 год" следующие
изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV "Расходы":
в функциональной группе 6 "Социальное обеспечение и социальная
помощь":
в подфункции 1 "Социальное обеспечение":
в учреждении 213 "Министерство труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан":
в программа 30 "Пенсионные программы":
цифру "100607442" заменить цифрой "99770159";
в подпрограмме 30 "Выплата солидарных пенсий" цифру "100607442"
заменить цифрой "99770159";
в программе 31 "Общие государственные социальные пособия":
цифру "27186045" заменить цифрой "28419161";
в подпрограмме 30 "По инвалидности" цифру "14323095" заменить цифрой
"14397900";
в подпрограмме 31 "По случаю потери кормильца" цифру "12282918"
заменить цифрой "13445215";
в подпрограмме 32 "По возрасту" цифру "580032" заменить цифрой
"576046";
в программе 45 "Пособие на погребение":
цифру "1278406" заменить цифрой "882573";
в подпрограмме 30 "Пособие на погребение пенсионеров, участников и инвалидов войны" цифру "1117099" заменить цифрой "691582";
в подпрограмме 31 "Пособие на погребение получателей государственных социальных пособий" цифру "161307" заменить цифрой "190991".
2. Министерству финансов Республики Казахстан выделить Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан 292348000 (двести девяносто два миллиона триста сорок восемь тысяч) тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 1999 год на неотложные государственные нужды, для погашения задолженности по выплате пособий по потере кормильца.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)

Мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақыларды төлеу жөніндегі кредиторлық берешекті өтеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 3 қаңтар N 8а
1998 жыл үшін мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақыларды төлеу жөніндегі
кредиторлық берешекті өтеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі
қаулы етеді:
1. "1999 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан
Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1998 жылғы 25 желтоқсандағы  N 1334
P981334_
қаулысына мынадай өзгерістер
енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
ІҮ "Шығыстар" бөлімінде:
6 "Әлеуметтік қамсыздандыру және әлеуметтік көмек" функционалдық
тобында:
1 "Әлеуметтік қамтамасыз ету" ішкі функциясында:
213 "Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау
министрлігі" мекемесінде:
30 "Зейнетақы бағдарламалары" бағдарламасында:
"100607442" деген сан "99770159" деген санмен ауыстырылсын;
30 "Ортақ зейнетақыларды төлеу" ішкі бағдарламасында "100607442"
деген сан "99770159" деген санмен ауыстырылсын;
31 "Жалпы мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылар" бағдарламасында:
"27186045" деген сан "2841961" деген санмен ауыстырылсын;
30 "Мүгедектігі бойынша" ішкі бағдарламасында "14323095" деген сан
"14397900" деген санмен ауыстырылсын;
31 "Асыраушысынан айрылуына байланысты" ішкі бағдарламасында
"12282918" деген сан "13445215" деген санмен ауыстырылсын;
32 "Жасы бойынша" ішкі бағдарламасында "580032" деген сан "576046"
деген санмен ауыстырылсын;
45 "Жерлеуге берілетін жәрдемақы" бағдарламасында:
"1278406" деген сан "882573" деген санмен ауыстырылсын;
30 "Зейнеткерлерді, соғысқа қатысушылар мен мүгедектерді жерлеуге берілетін жәрдемақы" ішкі бағдарламасында "1117099" деген сан "691582" деген санмен ауыстырылсын;
31 "Мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушыларды жерлеуге берілетін жәрдемақы" ішкі бағдарламасында "161307" деген сан "190991" деген санмен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазақстан
Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне 1999
жылға арналған республикалық бюджетте кезек күттірмейтін мемлекеттік
мұқтаждарға көзделген қаражат есебінен 292348000 (екі жүз тоқсан екі
миллион үш жүз қырық сегіз мың) теңгені асыраушысынан айрылуына байланысты
жәрдемақыларды төлеу жөніндегі берешекті өтеу үшін бөлсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.