О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 1997 года N 558
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2000 года N 118. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 19 марта 2003 г. N 269
В целях стимулирования отечественных производителей Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 1997 года N 558 P970558_ "Об утверждении перечня импортируемых товаров, используемых в сельскохозяйственном производстве, а также импортируемых оборудования, сырья, материалов, запасных частей, медикаментов, за исключением освобожденных в соответствии с Законом Республики Казахстан Z952235_ "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", по которым налог на добавленную стоимость уплачивается в порядке, устанавливаемом Министерством государственных доходов по согласованию с Министерством финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 16, ст. 131) следующие изменения и дополнения:
в Перечне импортируемых товаров, используемых в сельскохозяйственном производстве, импортируемых оборудования, сырья, материалов, запасных частей, медикаментов, за исключением освобожденных в соответствии с Законом Республики Казахстан Z952235_ "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", по которым налог на добавленную стоимость уплачивается в порядке, устанавливаемом Министерством государственных доходов по согласованию с Министерством финансов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 127, в графе 3 цифры "8419 31 100" заменить цифрами "8419 31 000";
строку, порядковый номер 143, изложить в следующей редакции:
"143     Отвалы бульдозеров поворотные      из 8431 42 000";
дополнить строкой, порядковый номер 163-1, следующего содержания:
"163-1   Части для машин стиральных бытовых, из 8450 90 000
включая машины, оснащенные
отжимным устройством *";
дополнить строкой, порядковый номер 212-1, следующего содержания:
"212-1   Части для пылесосов *                 из 8509 90 100";
дополнить строкой, порядковый номер 220-2, следующего содержания:
"220-2   Трубки телевизионные  передающие;            8540 20
преобразователи электронно-оптические
и усилители яркости изображения;
трубки фотокатодные прочие";
строку, порядковый номер 227, изложить в следующей редакции:
"227   Тракторы (кроме тракторов товарной                 из 8701
позиции 8709), за исключением
управляемых рядом идущим водителем,
мощностью не более 4 кВт, а также
тракторов гусеничных";

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 14 сәуірдегі N 558 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 24 қаңтардағы N 118 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.03.19. N 269 қаулысымен.
Отандық өндірушілерді ынталандыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қосылған құнға салынатын салығы Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігімен келісім бойынша Мемлекеттік кіріс министрлігі белгілеген тәртіппен төленетін, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес босатылғандарды қоспағанда, ауыл шаруашылығы өндірісінде пайдаланылатын импортталған тауарлардың, сондай-ақ импортталған жабдықтардың, шикізаттардың, материалдардың, қосалқы бөлшектердің, дәрі-дәрмектердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 14 сәуірдегі N 558 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 16, 131-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қосылған құнға салынатын салығы Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігімен келісім бойынша Мемлекеттік кіріс министрлігі белгілеген тәртіппен төленетін, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес босатылғандарды қоспағанда, ауыл шаруашылығы өндірісінде пайдаланылатын импортталған тауарлардың, сондай-ақ импортталған жабдықтардың, шикізаттардың, материалдардың, қосалқы бөлшектердің, дәрі-дәрмектердің тізбесінде:
реттік нөмірі 127-жолдың 3-бағанындағы "8419 31 100" деген сан "8419 31 000" деген санмен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 143-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"143. Бульдозерлердің бұрылатын күректері 8431 42 000-ден";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 163-1-жолмен толықтырылсын:
"163-1. Сығу жабдығымен жарақтандырылған 8450 90 000-ден";          машинаны қоса алғанда, кір жуатын тұрмыстық машиналарға
арналған бөліктер*
Мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 212-1-жолмен толықтырылсын:
"212-1. Шаңсорғыштарға арналған бөліктер*  8509 90 100-ден";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 220-2-жолмен толықтырылсын:
"220-2. Теледидарға арналған беру түтіктері;       8540 20";
электронды-оптикалық қайта түзушілер мен бейненің анықтығын
күшейткіштер;
басқа да фотокатодтық түтіктер
реттік нөмірі 227-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"227. Қуатты 4 кВт-тан артық емес, жанында         8701-ден";
жүретін жүргізуші басқаратындарды, сондай-ақ шынжыр табанды
тракторларды қоспағандағы, тракторлар (тауарлық айқындамасы 8709 тракторлардан басқа)

2. Настоящее постановление подлежит опубликованию и вступает в силу со дня подписания, кроме абзацев третьего, четвертого, пятого, двенадцатого, тринадцатого пункта 1 настоящего постановления, которые вступают в силу 25 августа 1999 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

2. Осы қаулы жариялауға жатады және 1999 жылдың 25 тамызынан бастап күшіне енетін осы қаулының 1-тармағының үшінші, төртінші, бесінші, он екінші, он үшінші абзацтарын қоспағанда, қол қойылған күнінен бастап күшіне енді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі