О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 659
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2000 года N 130
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27
мая 1999 года N 659
P990659_
"О передаче прав по владению и пользованию
государственными пакетами акций и государственными долями в организациях,
находящихся в республиканской собственности" следующие изменение и
дополнение:
в приложении к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 138, исключить;
дополнить разделом и строкой, порядковый номер 228, следующего
содержания:
"Агентству Республики Казахстан по туризму и спорту
228. ЗАО "Национальная компания Шелковый путь - Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый Заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалист: Умбетова А.М.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы N 659 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 26 қаңтар N 130
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Республикалық меншіктегі ұйымдар акцияларының мемлекеттік
пакеттері мен мемлекеттік үлестеріне иелік ету және пайдалану жөніндегі
құқықтарды беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27
мамырдағы N 659
P990659_
қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру
енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасында:
реттік нөмірі 138-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы бөліммен және реттік нөмірі 228-жолмен
толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөніндегі агенттігіне
228. "Жібек жолы - Қазақстан ұлттық компаниясы" ЖАҚ".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.