Об утверждении Плана мероприятий по реализации Программы развития сельскохозяйственного производства на 2000-2002 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2000 года N 175
В целях реализации Программы развития сельскохозяйственного производства на 2000-2002 годы Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по реализации Программы развития сельскохозяйственного производства на 2000-2002 годы (далее - План мероприятий).
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан, заинтересованным министерствам, агентствам и акимам областей обеспечить выполнение соответствующих пунктов Плана мероприятий.
3. Государственным органом, осуществляющим контроль за ходом выполнения Плана мероприятий, определить Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Министерствам, агентствам, акимам областей один раз в квартал представлять информацию о ходе выполнения соответствующих пунктов Плана мероприятий в Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан.
5. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан обеспечить
представление в Правительство Республики Казахстан сводной информации в
сроки, определенные в Плане мероприятий.
6. Контроль за исполнением данного постановления возложить на
Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
7. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 5 февраля 2000 года N 175
План мероприятий по реализации программы развития
сельскохозяйственного производства на 2000-2002 годы
Цель: Обеспечение экономического роста в конкурентоспособных
отраслях сельского хозяйства и стабилизации производства
основных видов сельскохозяйственной продукции
___________________________________________________________________________
Наименование мероприятий    !Форма завершения !Ответственные!   Сроки
!                 !за исполнение! исполнения
--------------------------------------------------------------------------
1            !         2       !       3     !      4
-------------------------------------------------------------------------
1. Совершенствовать примене- Внесение предло-  МГД, Минсель-  апрель
ние процедур банкротства для жений в проект    хоз             2000 года
сельскохозяйственных         Закона "О внесе-
организаций                  нии изменений и
дополнений в не-
которые законо-
дательные акты
Республики
Казахстан по
вопросам
банкротства"
---------------------------------------------------------------------------
2. Разработать законода-     Проект Закона     Минсельхоз,     апрель
тельную базу по управлению   Республики        МГД            2000 года
зерновыми ресурсами респуб-  Казахстан
лики*                        "О зерне"
---------------------------------------------------------------------------
3. Разработать нормативные   Постановление     Минсельхоз     I квартал
правовые акты по             Правительства                     2000 года
лицензированию деятельности
по приемке и хранению зерна*
--------------------------------------------------------------------------
4. Обеспечить эффективное    Информация        Минсельхоз,    10-го числа
управление государственными  Правительству,    ЗАО "Продкор-  месяца,
ресурсами зерна и ведение    Минфину           порация" (по   следующего
мониторинга зерновых                           согласованию)  за отчетным
ресурсов страны *                                             кварталом
---------------------------------------------------------------------------
5. Разработать и реализовать Постановление     Минсельхоз,     июнь
меры по обновлению машинно-  Правительства     МЭИТ, ЗАО       2000 года
тракторного парка сельхоз-                     "Казагрофинанс"
формирований на основе
лизинга *
---------------------------------------------
Информация        Минсельхоз,     Ежегодно, по
Правительству     ЗАО "Казагро-   итогам года
о ходе выполнения финанс"
--------------------------------------------------------------------------
6. Реализовать государствен-     Отчет         Минсельхоз,     10-го числа
ную программу по профилактике  Правительству   Минфин          месяца,
массового размножения,                                         следующего
распространения особо опасных                                  за отчетным
вредителей и болезней                                          кварталом
сельскохозяйственных культур
и борьбы с ними *
--------------------------------------------------------------------------
7. Совершенствовать норматив-  Постановление   Минсельхоз       июнь
ную правовую базу по охране    Правительства                    2000 года
территории Республики Ка-
захстан от заноса особо опасных
болезней и вредителей растений *
--------------------------------------------------------------------------
8. Совершенствовать норматив-  Постановление   Минсельхоз       март
ную правовую базу ветеринарно- Правительства                    2000 года
го обслуживания *
--------------------------------------------------------------------------
9. Реализовать республиканскую Отчет           Минсельхоз,      10-го числа
программу по оздоровлению      Правительству   Агентство по     месяца,
сельскохозяйственных животных                  делам здравоох-  следующего
от туберкулеза и бруцеллеза *                  ранения, Минфин  за отчетным
кварталом
--------------------------------------------------------------------------
10. Укрепить ветеринарно-фито- Отчет           Минсельхоз,      Комплекто-
санитарные посты для полного   Правительству   Минфин, МГД      вание пос-
охвата путей перехода под-                                      тов соглас-
контрольных грузов через                                        но графику
государственную границу и                                       (отчет по
обеспечить согласованные                                        завершении
действия с таможенными служ-                                    мероприя-
бами в комплектовании постов                                    тия)
ветеринарными и фитосанитар-
ными инспекторами в пределах
средств, предусмотренных на
содержание аппарата
территориальных органов
Минсельхоза
------------------------------------------------------------------------
11. Обеспечить должный        Отчет            Акимы областей,  Комплекто-
контроль за эпизоотической    Правительству    Минсельхоз,      вание - I
ситуацией на всей территории                   Минфин           квартал
республики и полное выполне-                                    2000 года.
ние плановых ветеринарно-                                       Перевод на
профилактических мероприятий                                    республи-
путем комплектования сельских                                   канский
округов ветеринарными инспек-                                   бюджет-
торами за счет местных бюдже-                                   2001-2002
тов и постепенного перевода                                     годы (отчет
их на содержание республикан-                                   ежегодно по
ского бюджета в течение 2001-                                   итогам
2002 годов                                                      года)
-------------------------------------------------------------------------
12. Реструктуризировать долги                  Минсельхоз, МГД,  март
сельхозтоваропроизводителей:*                  Минфин            2000 года
отсрочить сельхозформированиям Предложения к
I и II группы, элитно-семено-  проекту Налого-
водческим и племенным хозяйст- вого кодекса
вам задолженность в бюджет по  Республики

Ауыл шаруашылығы өндірісін дамытудың 2000-2002 жылдарға арналған бағдарламасын жүзеге асыру жөніндегі Іс-шаралар жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 2000 жылғы 5 ақпан N 175
Ауыл шаруашылығы өндірісін дамытудың 2000-2002 жылдарға арналған бағдарламасын жүзеге асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған ауыл шаруашылығы өндірісін дамытудың 2000-2002 жылдарға арналған бағдарламасын жүзеге асыру жөніндегі Іс-шаралар жоспары (бұдан әрі - Іс-шаралар жоспары) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі, мүдделі министрліктер, агенттіктер және облыстардың әкімдері Іс-шаралар жоспарының тиісті тармақтарының орындалуын қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Іс-шаралар жоспарының орындалу барысына бақылау жасайтын мемлекеттік орган болып белгіленсін.
4. Министрліктер, агенттіктер, облыстардың әкімдері тоқсанына бір рет Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігіне Іс-шаралар жоспарының тиісті тармақтарының орындалу барысы туралы ақпарат беріп тұрсын.
5. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Іс-шаралар
жоспарында белгіленген мерзімдерде Қазақстан Республикасының Үкіметіне
жиынтық ақпарат беруді қамтамасыз етсін.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің Кеңсесіне жүктелсін.
7. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2000 жылғы 5 ақпандағы
N 175 қаулысымен
бекітілген
Ауыл шаруашылығы өндірісін дамытудың 2000-2002 жылдарға арналған
бағдарламасын жүзеге асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары
Мақсаты: Ауыл шаруашылығының бәсекеге қабілетті салаларында
экономикалық өсуді және ауыл шаруашылығы өнімінің негізгі
түрлері өндірісін тұрақтандыруды қамтамасыз ету
---------------------------------------------------------------------------
Іс-шаралардың атауы    Аяқталу нысаны            Орындауға       Орындау
жауаптылар     мерзімдері
---------------------------------------------------------------------------
1. Ауыл шаруашылығы    "Банкроттық мәселелері     МКМ,          2000 жылғы
ұйымдары үшін банкрот. жөніндегі Қазақстан Рес.   Ауылшармині   сәуір
тық рәсімдерін қолда.  публикасының кейбір заң
нуды жетілдіру         актілеріне өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы"
Заңның жобасына ұсыныстар
енгізу№
---------------------------------------------------------------------------
2.Республиканың астық  "Астық туралы" Қазақстан  Ауылшармині,   2000 жылғы
ресурстарын басқару    Республикасы Заңының      МКМ            сәуір
жөніндегі заң шығару   жобасы
базасын әзірлеу*
---------------------------------------------------------------------------
3.Астықты қабылдау және  Үкімет қаулысы          Ауылшармині    2000 жылдың
сақтау бойынша қызметті                                         1 тоқсаны
лицензиялау жөніндегі
нормативтік құқықтық
актілер әзірлеу*
---------------------------------------------------------------------------
4.Мемлекеттік астық    Үкіметке,Қаржыминіне      Ауылшармині,   Есепті тоқ.
ресурстарын тиімді     ақпарат                   "Азық-түлік    саннан кей.
басқаруды және елім.                             келісім-шарт   інгі айдың
іздің астық ресурст.                             корпорациясы"№ 10-күні
арының мониторингін                              ЖАҚ (келісім
жүргізуді қамтамасыз                             бойынша)
ету*
---------------------------------------------------------------------------
5.Лизингтік негізде    Үкімет қаулысы           Ауылшармині,    2000 жылғы
ауыл шаруашылығы                                ЭИСМ,            маусым
құрылымдарының ма.                              "Қазагроқаржы"
шина-трактор паркін                             ЖАҚ
жаңарту жөнінде шара.
лар әзірлеу және жү.
зеге асыру*
----------------------------------------------------
Орындалу барысы туралы   Ауылшармині,    Жыл сайын,
Үкіметке ақпарат         "Қазагроқаржы"  жылдың
ЖАҚ             қорытынды.
лары
бойынша
---------------------------------------------------------------------------
6.Аса қауіпті зиян.    Үкіметке есеп           Ауылшармині,     Есепті тоқ.
кестер мен ауыл ша.                            Қаржымині        саннан кей.
руашылығы дақылдары                                             інгі айдың
ауруларының жаппай                                              10-күні
көбеюінің таралуын
алдын алу және
олармен күресі жө.
ніндегі мемлекеттік
бағдарламаны жүзеге
асыру*
---------------------------------------------------------------------------
7.Қазақстан Респуб.   Үкімет қаулысы          Ауылшармині       2000 жылғы
ликасының аумағын                                               маусым
аса қауіпті аурулар
мен өсімдіктер зиян.
кестерінің әкелінуінен
қорғау жөніндегі нор.
мативтік құқықтық ба.
заны жетілдіру*
---------------------------------------------------------------------------
8.Мал дәрігерлік қыз. Үкімет қаулысы          Ауылшармині       2000 жылғы
мет көрсетудің норма.                                            наурыз
тивтік құқықтық база.
сын жетілдіру*
---------------------------------------------------------------------------
9.Ауыл шаруашылығы    Үкіметке есеп          Ауылшармині,      Есепті тоқ.
малдарын туберкулез                          Денсаулық қорғау  саннан кей.
бен бруцеллезден са.                         істері жөніндегі  інгі айдың
уықтыру жөніндегі                            агенттік,         10-күні
республикалық бағдар.                        Қаржымині
ламаны жүзеге асыру*
---------------------------------------------------------------------------
10.Бақылауға алынатын    Үкіметке есеп       Ауылшармині,      Бекеттерді
жүктердің мемлекеттік                        Қаржымині, МКМ    кестеге сәй.
шекара арқылы өту жол.                                         кес жасақ.
дарын тұтас қамту үшін                                         тау (іс-ша.
мал дәрігерлік-фитоса.                                         раның аяқта.
нитарлық бекеттерді ны.                                        луы бойынша
ғайту және Ауылшармині                                         есеп)
аумақтық органдарының
аппаратын ұстауға көз.
делген қаражат шегін.
де бекеттерді мал дәрі.
герлік және фитосанитар.
лық инспекторлармен жа.
сақтауда кедендік қызмет
орындарымен келісілген
іс-қимылдарды қамтама.
сыз ету
---------------------------------------------------------------------------
11.Ауылдық округтарды     Үкіметке есеп    Облыс әкімдері,  Жасақтау - 2000
жергілікті бюджеттердің                    Ауылшармині,     жылдың 1
есебінен мал дәрігерлік                    Қаржымині        тоқсаны.
инспекторлармен жасақ.                                      Республикалық
тау және оларды 2001-                                      бюджетке көші.
2002 жылдар ішінде рес.                                     ру - 2001-2002
публикалық бюджет есе.                                      жылдар (жылдың
бінен ұстауға бірте-                                        қорытындылары
бірте көшіру арқылы рес.                                    бойынша есеп)
публиканың барлық аума.
ғындағы індеттік жағдай.
ға тиісті бақылауды және
жоспарлы мал-дәрігерлік
алдын алу шараларын то.
лық орындауды қамтамасыз
ету
---------------------------------------------------------------------------
12.Ауыл шарушылығы тауар    Қазақстан Республикасы  Ауылшармині, 2000 жылғы
өндірушілері қарыздарының   Салық кодексі жобасына  МКМ,           наурыз
құрылымын өзгерту:*         ұсыныстар енгізу        Қаржымині
- 1 және 2 топтардағы ауыл
шаруашылығы құрылымдарының,
элиталық-тұқым және асыл
тұқымды мал шаруашылықтар.

состоянию на 01.01.2000 г.     Казахстан
сроком на 3 года;
реструктуризировать долги      Решение межведом-
сельхозтоваропроизводителей,   ственной комиссии
образовавшиеся в результате
приобретения иностранных тех-
нологий
-------------------------------------------------------------------------
13. Разработать и реализовать  Постановление    Минсельхоз, МЭИТ,  май
меры поддержки производства    Правительства    аким Кызылординс- 2000 года
риса *                                          кой области
------------------------------------------
Отчет о ходе     Минсельхоз, аким  Ежегодно,
выполнения       Кызылординской    по итогам
области           года
--------------------------------------------------------------------------
14. Разработать и реализовать  Постановление    Минсельхоз, МЭИТ,  май
меры по обеспечению роста      Правительства    аким Восточно-Ка- 2000 года
производства и переработки под-                 захстанской об-
солнечника *                                    ласти
-------------------------------------------
Отчет о ходе     Минсельхоз, аким  Ежегодно,
выполнения       Восточно-Казах-   по итогам
станской области  года
--------------------------------------------------------------------------
15. Разработать и реализовать  Постановление    Минсельхоз, МЭИТ,  май
меры по развитию хлопководства Правительства    аким Южно-Казах-  2000 года
в Южном Казахстане *                            станской области
------------------------------------------
Отчет о ходе     Минсельхоз, аким  Ежегодно,
выполнения       Южно-Казахстанс-  по итогам
кой области       года
--------------------------------------------------------------------------
16. Разработать региональную   Региональные     Акимы областей,      I
программу развития сельхоз-    программы        Минсельхоз        полугодие
производства на базе отрасле-                                     2000 года
вой специализации, направлен-
ной на производство конкуренто-
способной продукции             ------------------------------------------
Отчет о ходе     Акимы областей    Ежегодно,
выполнения                         по итогам
года
--------------------------------------------------------------------------
17. Разработать и реализовать  Постановление    Минсельхоз, МЭИТ,   I
программу развития молочного   Правительства    акимы областей   полугодие
производства в пригородных                                       2000 года
зонах крупных городов *        ------------------------------------------
Отчет о ходе     Акимы, Минсельхоз Ежегодно,
выполнения                         по итогам
года
--------------------------------------------------------------------------
18. Разработать и реализовать  Постановление    Минсельхоз, МЭИТ    I
меры по защите внутреннего     Правительства                     полугодие
рынка животноводческой                                           2000 года
продукции                      ------------------------------------------
Отчет            Минсельхоз, МЭИТ Ежегодно,
Правительству                     по итогам
года
--------------------------------------------------------------------------
19. Рассмотреть вопрос о       Постановление    Минсельхоз       март
лицензировании производства    Правительства                     2000 года
племенной продукции и
элитных семян *
--------------------------------------------------------------------------
20. Проводить маркетинговые    Отчет            Минсельхоз,     Ежегодно,
исследования внутреннего и     Правительству    акимы областей, по итогам
внешних рынков с целью                          МИД             года
максимальной реализации
сельскохозяйственной продукции
---------------------------------------------------------------------------
21. Разработать и реализовать  Постановление    Минсельхоз       август
систему мер по сохранению и    Правительства                     2000 года
развитию племенного животно-
водства *                      ------------------------------------------
Отчет о ходе     Минсельхоз       Ежегодно,
реализации                        по итогам
года
--------------------------------------------------------------------------
22. Разработать и реализовать  Постановление    Минсельхоз       сентябрь
систему мер развития элитного  Правительства                    2000 года
семеноводства *
------------------------------------------
Отчет о ходе     Минсельхоз        Ежегодно,
реализации                         по итогам
года
--------------------------------------------------------------------------
23. Совершенствовать норматив- Постановление    Минсельхоз,       сентябрь
ные правовые акты об обяза-    Правительства    Нацбанк (по       2000 года
тельном страховании сельско-                    согласованию),
хозяйственного производства *                   Минфин
--------------------------------------------------------------------------
24. Совершенствовать систему   Внесение предло- Минсельхоз, МГД      I
налогообложения в сельском     жений в проект                     квартал
хозяйстве *                    Налогового кодек-                  2000 года
са Республики
Казахстан
-------------------------------------------------------------------------
25. Организовать ежегодный     Постановление    Минсельхоз, ЗАО   сентябрь
закуп продовольственного зерна Правительства    "Продкорпорация"  ежегодно
урожая 2000-2002 гг. для       и отчет об       (по согласова-
формирования госресурсов *     итогах закупа    нию)
--------------------------------------------------------------------------
26. Обеспечить освоение        Отчет            Минсельхоз        10-го
внешних займов: *              Правительству                      числа
Усовершенствование ирригацион-                                    месяца,
ных и дренажных систем                                           следующего
Управление водными ресурсами и                                   за отчет-
восстановление земель                                             ным
Постприватизационная поддержка                                   кварталом
сельского хозяйства
---------------------------------------------------------------------------
27. Организовать систему       Отчет            Акимы областей, Ежегодно,
взаимоотношений в сфере        Правительству    Минсельхоз      по итогам
водопользования (кооперация                                     полугодия
водопользователей)
--------------------------------------------------------------------------
28. Разработать основу право-  Постановление    Минсельхоз      октябрь
вого регулирования защитных    Правительства                    2000 года
мер с особо опасными вредите-
лями и болезнями сельхозкуль-
тур *
--------------------------------------------------------------------------
29. Совершенствовать земельные Постановление    Агентство по      март
отношения *                    Правительства    управлению      2000 года
земельными
ресурсами,
Минсельхоз
-------------------------------------------------------------------------
30. Развивать информационно-   Информация       Минсельхоз     Ежегодно, по
маркетинговую службу в         Правительству                   итогам
сельском хозяйстве (реализа-                                   каждого
ция проектов по развитию ИМС)*                                 полугодия
---------------------------------------------------------------------------
31. Реализовать программы      Отчет            НПО"Микро-    Ежегодно, по
микрокредитования в сельской   Правительству    кредит" (по   итогам года
местности                                       согласованию),
Минсельхоз,
Минтруда и
соцзащиты,
акимы областей
___________________________________________________________________________
* Данный пункт включен в План мероприятий по реализации Программы
действий Правительства Республики Казахстан на 2000-2002 годы.
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

ының 01.01.2000 ж. дейінгі
жағдай бойынша бюджетке қа.
рызын 3 жыл мерзімге кейін.
ге қалдыру;
---------------------------------------------------------------------------
- ауыл шаруашылығы тауар     Ведомствоаралық
өндірушілерінің шетелдік    комиссияның шешімі
технологияларды сатып алу-
ының нәтижесінде құралған
қарыздарының құрылымын
өзгерту.
---------------------------------------------------------------------------
13.Күріш өндіруді қолдау    Үкімет қаулысы        Ауылшармині,   2000 жылғы
шараларын әзірлеу және                            ЭИСМ,            мамыр
жүзеге асыру*                                     Қызылорда
облысының әкімі
--------------------------------------------------
Орындалу барысы       Ауылшармині,   Жыл сайын,
туралы есеп           Қызылорда       жылдың
облысының әкімі қорытын.
дылары
бойынша
---------------------------------------------------------------------------
14.Күнбағыс өндірудің     Үкімет қаулысы     Ауылшармині,        2000 жылғы
және ұқсатудың ұлғай.                        ЭИСМ,Шығыс-           мамыр
тылуын қамтамасыз ету                        Қазақстан
жөнінде шаралар әзірлеу                      облысының әкімі
және жүзеге асыру*
--------------------------------------------------
орындалу барысы     Ауылшармині,      Жыл сайын,
туралы есеп        Шығыс-Қазақстан    жылдың қо.
облысының әкімі    рытындылары
бойынша
---------------------------------------------------------------------------
15.Оңтүстік Қазақстанда   Үкімет қаулысы     Ауылшармині,       2000 жылғы
мақта өсіруді дамыту                         ЭИСМ,Оңтүстік        мамыр
жөнінде шаралар әзір.                        Қазақстан
леу және жүзеге асыру*                       облысының әкімі
----------------------------------------------------
Орындалу барысы     Ауылшармині,      Жыл сайын,
туралы есеп         ЭИСМ, Оңтүстік      жылдың
Қазақстан         қорытындыла.
облысының әкімі   ры бойынша
---------------------------------------------------------------------------
16.Бәсекеге қабілетті    Аймақтық            Облыс әкімдері,   2000 жылдың
өнім өндіруге бағыттал.  бағдарламалар       Ауылшармині        1 жарты
ған салалық мамандан.                                            жылдығы
дыру базасында ауыл
шаруашылығы өндірісін
дамытудың аймақтық
бағдарламасын әзірлеу-----------------------------------------------------
Орындалу барысы      Облыс әкімдері    Жыл сайын,
туралы есеп                             жылдың
қорытынды.
лары бойынша
---------------------------------------------------------------------------
17.Ірі қалалар ірге.     Үкімет қаулысы     Ауылшармині,       2000 жылдың
сіндегі аймақтарда                          ЭИСМ, облыс        1 жарты
сүт өндірісін дамыту.                       әкімдері           жылдығы
дың бағдарламасын     -----------------------------------------------------
әзірлеу және жүзеге    Орындалу барысы      Әкімдер,          Жыл сайын,
асыру*                  туралы есеп         ауылшармині         жылдың
қорытындыла.
ры бойынша
---------------------------------------------------------------------------
18.Мал шаруашылығы       Үкімет қаулысы     Ауылшармині,      2000 жылдың
өнімдерінің ішкі                            ЭИСМ              1 жарты
рыногын қорғау жө.                                            жылдығы
нінде шаралар әзірлеу
және жүзеге асыру
---------------------------------------------------------------------------
Үкіметке есеп      Ауылшармині,     Жыл сайын,
ЭИСМ              жылдың
қорытындылары
бойынша
---------------------------------------------------------------------------
19.Асыл тұқымды мал       Үкімет қаулысы    Ауылшармині      2000 жылғы
өнімдерін және элиталық                                        наурыз
тұқымдар өндіруді лицен.
зиялау жөніндегі мәселе.
лерді қарау*
---------------------------------------------------------------------------
20.Ауыл шаруашылығы өні.  Үкіметке есеп     Ауылшармині,     Жыл сайын,
мінің ең жоғарғы деңгей.                    облыс әкімдері,    жылдың
де сатылуы мақсатында ішкі                  СІМ              қорытындылары
және сыртқы рыноктарға                                        бойынша
маркетингтік зерттеулер
жүргізу
---------------------------------------------------------------------------
21.Асыл тұқымды мал       Үкімет қаулысы    Ауылшармині      2000 жылғы
шаруашылығын сақтау және                                       тамыз
дамыту жөніндегі шаралар
жүйесін әзірлеу және
жүзеге асыру*
---------------------------------------------------------------------------
Жүзеге асыру барысы  Ауылшармині    Жыл сайын,
туралы есеп                       жылдың
қорытындылары
бойынша
---------------------------------------------------------------------------
22.Элиталық тұқым шаруа.  Үкімет қаулысы    Ауылшармині      2000 жылғы
шылығын дамыту шаралар.                                       қыркүйек
ының жүйесін әзірлеу жә.
не жүзеге асыру*
---------------------------------------------------------------------------
Жүзеге асыру барысы  Ауылшармині     Жыл сайын,
туралы есеп                        жылдың
қорытындылары
бойынша
---------------------------------------------------------------------------
23.Ауыл шаруашылығы       Үкімет қаулысы   Ауылшармині,       2000 жылғы
өндірісінің міндетті                       Қазақстан           қыркүйек
сақтандырылуы туралы                       Республикасының
нормативтік құқықтық                       Ұлттық банкі
актілерін жетілдіру*                       (келісім бойынша)
Қаржымині
---------------------------------------------------------------------------
24.Ауыл шаруашылығын.   Қазақстан Респуб.   Ауылшармині,МКМ   2000 жылдың
дағы салық салу жүйе.   ликасы Салық кодекс.                   1 тоқсаны
сін жетілдіру*          інің жобасына ұсы.
ныстар енгізу
---------------------------------------------------------------------------
25.Мемлекеттік ресур.   Үкімет қаулысы     Ауылшармині,        Жыл сайын,
старды қалыптастыру     және сатып алудың  "Азық-түлік келі.    қыркүйек
үшін 2000-2002 жыл.     қорытындылары      сім-шарт корпора.
дардың егінінен жыл     туралы есеп        циясы" ЖАҚ
сайын азық-түліктік                        (келісім бойынша)
астық сатып алуды
ұйымдастыру*
---------------------------------------------------------------------------
26.Сыртқы қарыздарды    Үкіметке есеп     Ауылшармині       Есепті тоқсан.
игеруді қамтамасыз                                          нан кейінгі
ету:*                                                       айдың 10-күні
Суландыру және топырақ
бетін құрғату мен тазарту
жүйелерін жетілдіру
Су ресурстарын басқару
және жерлерді қалпына
келтіру
Ауылшаруашылығын жеке.
шелендірілгеннен кей.
інгі кезеңде қолдау
---------------------------------------------------------------------------
27.Су пайдалану сала.    Үкіметке есеп   Облыс әкімдері,    Жыл сайын,
сында өзара қарым-қаты.                  Ауылшармині        жарты жылдық.
настар жүйесін қалып.                                       тың қорытынды.
тастыру (су пайдалану.                                      лары бойынша
шылар кооперациясы)
---------------------------------------------------------------------------
28.Ауыл шаруашылығы да.  Үкімет қаулысы   Ауылшармині       2000 жылғы
қылдарының аса қауіпті                                        қазан
зиянкестерінен және ау.
руларынан қорғану шара.
ларын құқықтық реттеу.
дің негізін әзірлеу*
---------------------------------------------------------------------------
29.Жер  қатынастарын     Үкімет қаулысы   Жер ресурстарын   2000 жылғы
жетілдіру*                               басқару жөніндегі    наурыз
агенттік,
Ауылшармині
---------------------------------------------------------------------------
30.Ауыл шаруашылығында     Үкіметке      Ауылшармині        Жыл сайын, әр
ақпараттық-маркетингтік    ақпарат                          жарты жылдықтың
қызметті дамыту (ақпарат.                                   қорытындылары
тық-маркетингтік қызметті                                     бойынша
дамыту жөніндегі жобалар.
ды жүзеге асыру)*
---------------------------------------------------------------------------
31.Ауылдық жерде шағын     Үкіметке есеп  "Шағын несие" ҒОБ    Жыл сайын,
несие беру бағдарламаларын                (келісім бойынша),    жылдың
жүзеге асыру                              Ауылшармині,Еңбек   қорытындылары
және әлеуметтік       бойынша
қорғау министрлігі,
облыс әкімдері
---------------------------------------------------------------------------
* - Бұл тармақ Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000-2002 жылдарға
арналған іс-қимылдарының бағдарламасын жүзеге асыру жөніндегі Іс-шаралар
жоспарына енгізілген.
Оқығандар:
Омарбекова А.Т.
Қасымбеков Б.А.