О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 1999 года N 304
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 2000 года N 234 Утратило силу - постановлением Правительства РК от 20 января 2001 г. N 87 ~P010087
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 1999 года N 304 P990304_ "Об Агентстве Республики Казахстан по государственным закупкам" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 10, ст.
90) следующие изменения и дополнения:
в Положении об Агентстве Республики Казахстан по государственным закупкам, утвержденном указанным постановлением:
в абзаце третьем пункта 9 слово "государственного" заменить словом "республиканского";
в пункте 10:
в подпункте 1) слова "проводимых заказчиками" исключить;
подпункт 2) дополнить словами "и принятие их в пределах своей компетенции";
дополнить подпунктом 2-1) следующего содержания:
"2-1) участие в разработке проектов соглашений о государственных внешних займах по вопросам применения законодательства Республики Казахстан по государственным закупкам при осуществлении закупок за счет средств этих займов;";
в подпункте 8) слово "издание" заменить словами "организация издания";
дополнить подпунктом 8-1) следующего содержания:
"8-1) анализ практики применения законодательства Республики
Казахстан в сфере государственных закупок и разработка предложений по его
совершенствованию;";
в пункте 12:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) запрашивать и получать отчетность, информацию и материалы от
государственных органов и учреждений о проведенных государственных
закупках, в том числе о закупках, осуществленных за счет средств
государственных внешних займов и грантов;";
дополнить подпунктом 3-1) следующего содержания:
"3-1) в случае нарушения процедур государственных закупок,
инициировать пересмотр результатов конкурсов либо проведение повторных
конкурсов;";
в пункте 19:
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
"3) в установленном законодательством порядке:
принимает решение по поощрению работников Агентства и по оказанию
работникам Агентства материальной помощи;
налагает дисциплинарные взыскания на сотрудников Агентства;";
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) издает приказы;".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 26 наурыздағы N 304 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 14 ақпан N 234. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001.01.20. N 87 қаулысымен. ~P010087
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік сатып алу жөніндегі агенттігі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 26 наурыздағы N 304 P990304_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 10, 90-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Мемлекеттік сатып алу жөніндегі агенттігі туралы ережеде:
9-тармақтың үшінші абзацындағы "мемлекеттік" деген сөз "республикалық" деген сөзбен ауыстырылсын;
10-тармақта:
1) тармақшадағы "тапсырысшылар жүргізетін" деген сөздер алынып тасталсын;
2) тармақшадағы "әзірлеу" деген сөзден кейін "және өз құзыретінің шегінде оларды қабылдау" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 2-1) тармақшамен толықтырылсын:
"2-1) мемлекеттік сыртқы заемдардың қаражаты есебінен сатып алуды жүзеге асырған кезде Қазақстан Республикасының мемлекеттік сатып алу жөніндегі заңдарын қолдану мәселелері бойынша сол заемдар туралы келісімдердің жобаларын әзірлеуге қатысу;";
8) тармақшадағы "шығару" деген сөз "шығаруды ұйымдастыру" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 8-1) тармақшамен толықтырылсын:
"8-1) Қазақстан Республикасының мемлекеттік сатып алу саласындағы заңдарын қолданудың тәжірибесін талдау және оны жетілдіру жөнінде ұсыныстар әзірлеу;";
12-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) мемлекеттік органдар мен мекемелерден жүргізілген мемлекеттік сатып алу туралы, оның ішінде мемлекеттік сыртқы заемдар мен гранттардың қаражаты есебінен жүзеге асырылған сатып алу туралы есептерді, ақпараттар мен материалдарды сұратуға және алуға;";
мынадай мазмұндағы 3-1) тармақшамен толықтырылсын:
"3-1) мемлекеттік сатып алудың рәсімдері бұзылған жағдайда
конкурстардың нәтижелерін қайта қарауға немесе қайтадан конкурстар
өткізуге бастама жасауға;";
19-тармақта:
3) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"3) заңдарда белгіленген тәртіппен:
Агенттіктің қызметкерлерін көтермелеу жөнінде және оларға материалдық
көмек көрсету жөнінде шешім қабылдайды;
Агенттіктің қызметкерлеріне тәртіптік жаза қолданады;";
4) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"4) бұйрықтар шығарады;".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.