О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 1999 года N 1433
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2000 года N 261. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2001 года N 214 ~P010214
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21
сентября 1999 года N 1433
P991433_
"Об утверждении лимитов штатной
численности" следующие изменения:
1) в лимитах штатной численности работников министерств, агентств и
ведомств, действующих с 1 января 2000 года, утвержденных указанным
постановлением:
порядковый номер 3 изложить в новой редакции:
"3   Министерство финансов Республики Казахстан              863
в том числе:
1) Комитет казначейства                                      154
2) Комитет государственного имущества и приватизации         118
3) Комитет финансового контроля                               71";
2) в лимитах штатной численности работников территориальных органов
министерств, агентств и ведомств, действующих с 1 января 2000 года,
утвержденных указанным постановлением:
порядковый номер 2 изложить в новой редакции:
"2  1) Комитет казначейства Министерства финансов
Республики Казахстан                                4180
2) Комитет государственного имущества и приватизации
Министерства финансов Республики Казахстан           250
3) Комитет финансового контроля Министерства финансов
Республики Казахстан                                 948".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 қыркүйектегі N 1433 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 17 ақпан N 261. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001.02.09. N 214 қаулысымен. ~P010214
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Штат санының лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы 21 қыркүйектегі N 1433
P991433_
қаулысына мынадай
өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген 2000 жылғы 1 қаңтардан бастап
жұмыс істейтін министрліктер, агенттіктер мен ведомстволар
қызметкерлерінің штат санының лимиттерінде:
3-реттік нөмір жаңа редакцияда жазылсын:
"3   Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі                863
оның ішінде:
1) Қазынашылық комитеті                                    154
2) Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру
комитеті                                                118
3) Қаржы бақылау комитеті                                  71";
2) көрсетілген қаулымен бекітілген 2000 жылғы 1 қаңтардан бастап
жұмыс істейтін министрліктердің, агенттіктер мен ведомстволардың аумақтық
органдары қызметкерлерінің штат санының лимиттерінде:
2-реттік нөмір жаңа редакцияда жазылсын:
"2   1) Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті                  4180
2) Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік
және жекешелендіру комитеті                                 250
3) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Қаржы бақылау комитеті                                      948".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.