О признании утратившим силу постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 18 декабря 1991 года N 786
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 марта 2000 года N 363
В целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 1999 года N 1654 P991654_ "О мерах по улучшению работы по совершенствованию нормативных правовых актов" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 18 декабря 1991 года N 786 P910786_ "О порядке регистрации средств массовой информации в Республике Казахстан" (СП Каз.ССР, 1991 г., N 27, ст. 187).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1991 жылғы 18 желтоқсандағы N 786 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 2000 жылғы 7 наурыз N 363
"Нормативтік құқықтық актілерді жетілдіру жөніндегі жұмыстарды жақсарту жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 4 қарашадағы N 786 қаулысын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасында бұқаралық ақпарат құралдарын тіркеудің тәртібі туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1991 жылғы 18 желтоқсандағы N 786 қаулысының (ҚазКСР ҚЖ-ы, 1991 ж., N 27, 187-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі