О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2000 года N 456
В целях сохранности целостности системы ведения реестра государственных предприятий и учреждений, хозяйственных товариществ с долевым участием государства Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнение:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796;
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 марта 1998 года N 246 P980246_ "О мерах по обеспечению информационного обмена и ведения информационной базы данных по государственной собственности" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 9, ст. 61):
в Положении о Реестре государственных предприятий и учреждений, хозяйственных товариществ с долевым участием государства, утвержденном указанным постановлением:
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Реестродержатель является номинальным держателем ценных бумаг, принадлежащих государству.";
3) в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 1999 года N 951 P990951_ "О переименовании Республиканских государственных предприятий "Главный вычислительный центр Министерства финансов Республики Казахстан" и "Информационно-учетный центр" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 34, ст. 303):
название изложить в следующей редакции:
"О переименовании Республиканского государственного предприятия
"Главный вычислительный центр Министерства финансов Республики Казахстан";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Переименовать Республиканское государственное предприятие
"Главный вычислительный центр Министерства финансов Республики Казахстан"
(на праве хозяйственного ведения) в "Центр информатизации финансовых
систем" (ЦИФС) (на праве хозяйственного ведения) (далее - Предприятие)";
в пункте 2:
в подпункте 1) слова "уставы Предприятий" заменить словами "устав
Предприятия";
в подпункте 2) слово "Предприятий" заменить словом "Предприятия".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң қаулысы 2000 жылғы 29 наурыз N 456
Мемлекеттiк кәсiпорындар мен мекемелердiң, мемлекеттiң үлестiк қатысуымен шаруашылық серiктестiктерiнiң тiзiлiмiн жүргiзу жүйесiнiң тұтастығын сақтау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгізiлсiн:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен;
2) "Ақпарат алмасуды қамтамасыз ету және мемлекеттiк меншiк жөнiндегi деректердiң ақпараттық базасын жүргізу жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 21 наурыздағы N 246 P980246_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 9, 61-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Мемлекеттiк кәсіпорындар мен мекемелердiң, мемлекет үлестiк қатысатын шаруашылық серiктестiктерiнiң тiзiлiмi туралы ережеде:
мынадай мазмұндағы 5-1-тармақпен толықтырылсын:
"5-1. Тiзілім ұстаушы мемлекетке тиесілi бағалы қағаздардың бастапқы ұстаушысы болып табылады.";
3) "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Бас есептеу орталығы" және "Ақпараттық-есептеу орталығы" республикалық мемлекеттiк кәсiпорындарын қайта атау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 9 шiлдедегi N 951 P990951_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1999 ж., N 34, 303-құжат):
атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Бас есептеу орталығы" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын қайта атау туралы";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Бас есептеу орталығы" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны (шаруашылық жүргiзу құқығында) "Қаржы жүйелерiн ақпараттандыру орталығы" (ҚЖАО) (шаруашылық жүргiзу құқығында) (бұдан әрi - Кәсiпорын) болып қайта аталсын";
2-тармақта:
1) тармақшадағы "Кәсiпорындардың жарғыларына" деген сөздер "Кәсiпорынның жарғысына" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "Кәсiпорындарды" деген сөз "Кәсiпорынды" деген сөзбен ауыстырылсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары