О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 1996 года N 1389
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2000 года N 473. Утратило силу постановлением Правительства РК от 14 августа 2006 года N 765 (вводится в действие по истечении тридцати календарных дней со дня его первого официального опубликования)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2000 года N 473 утратило силу постановлением Правительства РК от 14 августа 2006 года N  765  (вводится в действие по истечении тридцати календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В целях поддержки отечественных товаропроизводителей и создания конкурентной среды на внутреннем рынке Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести следующие изменения и дополнения в решения Правительства Республики Казахстан:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 1996 года N 1389   P961389_   "О ставках таможенных пошлин на ввозимые товары" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 46, ст. 450):
в приложении 1 к указанному постановлению:
после строки:
"0511 10 000  Сперма бычья                               5"
дополнить строками следующего содержания:
"0511 91 100  Отходы рыбные                              5
0511 99 800  Прочие продукты животного происхождения,
в другом месте не поименованные             5";     строку:
"1806 31 000, Прочие пищевые продукты, содержащие        0,6
1806 32      какао, в брикетах, в пластинках или        ЕВРО
плитках с начинкой, без начинки            за 1 кг"
изложить в следующей редакции:
"1806 31 000, Прочие пищевые продукты, содержащие
1806 32      какао, в брикетах, в пластинках или
плитках с начинкой, без начинки            25";
строку:
"1806 90      Прочие шоколад и шоколадные продукты       0,6 ЕВРО
за 1 кг"
изложить в следующей редакции:
"1806 90      Прочие шоколад и шоколадные продукты       25";
строку:
"2103 90 300  Ароматические горечи (горькие вещества,
содержащие 44,2-49,2 об.% спирта и
1,5-6 мас % горечавки в виде кусочков
или прочих частей и содержащие 4-10 %
сахара, в емкостях 0,5 л или менее)        2 ЕВРО за 1 л"
изложить в следующей редакции:
"2103 90 300  Ароматические горечи (горькие вещества,
содержащие 44,2 - 49,2 об. % спирта
и 1,5-6 мас % горечавки в виде
кусочков или прочих частей и содержащие
4-10 % сахара, в емкостях 0,5 л или
менее)                                     беспошлинно";
строку:
"3209         Краски и лаки прочие (включая эмали и
политуры) на основе синтетических
полимеров или химически модифицированных
природных полимеров, диспергированные
или растворенные в водной среде            беспошлинно"
изложить в следующей редакции:
"3209         Краски и лаки прочие (включая эмали
политуры) на основе синтетических
полимеров или химически модифицированных
природных полимеров, диспергированные
или растворенные в водной среде                 15";
строку:

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 14 қарашадағы N 1389 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 31 наурыздағы N 473 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006.08.14. N 765 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006.08.14.  N 765  қаулысымен.
Iшкi рынокта отандық тауар өндiрушілердi қолдау және бәсекелестiк ортаны құру мақсатымен Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шешiмiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) "Әкелiнетiн тауарларға кеден бажының ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 14 қарашадағы  N 1389  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 46, 450-құжат):
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
"0511 10 000            Бұқаның ұрығы                           5"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"0511 91 100    Балық қалдықтары                                 5
0511 99 800     басқа жерде аталмаған, малдан алынған
өзге де өнiмдер                                 5";
"1806 31 000;   Какаосы бар, iшiне салынған, салынбаған    1 кг-на
брикет,                                   0,6 ЕВРО"
1806 32        табақша немесе плитка, басқа да тамақ өнімдері
деген жол:
мынадай редакцияда жазылсын:
"1806 31 000;   Какаосы бар, iшіне салынған, салынбаған брикет,
1806 32        табақша немесе плитка, басқа да тамақ өнімдері 25";
"1806 90        Өзге де шоколадтар мен шоколад өнімдері   1 кг үшін
0,6 ЕВРО"
деген жол:
мынадай редакцияда жазылсын:
"1806 90        Өзге де шоколадтар мен шоколад өнімдері       25";
"2103 90 300    Хош иісті ащылар, (44,2-49,2 жалпы % спирт  1 литр
пен кесек немесе басқа бөліктер түріндегі    үшін
1,5-6 % ащыдан тұратын және 4-10 % қант
бар немесе 0,5 л одан кем ыдыста)           1 литр
үшін
2 ЕВРО
деген жол:
мынадай редакцияда жазылсын:
"2103 90 300    Хош иiсті ащылар, (44,2-49,2 жалпы % спирт
пен кесек немесе басқа бөлiктер түрiндегi
1,5-6% ащыдан тұратын және 4-10% қант бар
0,5 л немесе одан кем ыдыста)              бажсыз";
"3209           Синтетикалық полимерлердiң немесе химиялық
жетiлдiрiлген табиғи полимерлердiң негiзiндегi,
суда шашыратылған немесе ерiтiлген басқа да
бояулар мен лактар (эмаль мен политураны қоса
алғанда)                                    бажсыз"
деген жол:
мынадай редакцияда жазылсын:
"3209           Синтетикалық полимерлердің немесе химиялық
жетiлдiрiлген табиғи полимерлердiң негiзiндегi,
суда шашыратылған немесе ерiтiлген басқа да
бояулар мен лактар (эмаль және политураны қоса
алғанда)                                       15";

"4015 11 000  Перчатки хирургические                     беспошлинно"
изложить в следующей редакции:
"4015 11 000  Перчатки хирургические                          10";
после строки:
"69           Керамические изделия                        беспошлинно"
дополнить строкой следующего содержания:
"кроме:
6908          Плиты для мощения, израсцы (плитка
облицовочная) для полов, печей
или стен керамические глазурованные;
кубики керамические глазурованные для
мозаичных работ и аналогичные
изделия, на основе и без нее                   10";
после строки:
"7102 31 000  Природные необработанные алмазы,
непромышленные                              беспошлинно"
дополнить строкой следующего содержания:
"из 7105 10 000  Крошка и порошок из
искусственных алмазов*                   беспошлинно";
после строк:
"81           Прочие недрагоценные металлы;
Металлокерамика; изделия из них                15
кроме:"
дополнить строкой следующего содержания:
"8105 10 100  Штейн кобальтовый и прочие
промежуточные продукты
металлургии кобальта; кобальт
необработанный, порошки
беспошлинно";
строку:
"8507 10      Аккумуляторы свинцовые,                     15, но не
используемые для запуска                    менее 3,3 ЕВРО
поршневых двигателей                        за 1 шт."
изложить в следующей редакции:
"8507 10      Аккумуляторы свинцовые,                     15, но не менее
используемые для запуска                    5 ЕВРО за 1 шт.
поршневых двигателей
кроме:
8507 90 910   Пластины для аккумуляторов                  10";
строку:
"9003 19 100  Оправы и арматура из
драгоценного металла или
катаного драгоценного металла               35"
изложить в следующей редакции:
"9003 19 100  Оправы и арматура из
драгоценного металла или
катаного драгоценного металла               20";
после строки:
"9027         Приборы и аппаратура для
физического или химического
анализа (например, поляриметры,
рефрактометры, спектрометры,
газо- или дымоанализаторы);
приборы и аппаратура для
измерения или контроля вязкости,
пористости, расширения,
поверхностного натяжения или
аналогичные; приборы и
аппараты для измерения или
контроля количества тепла,
звука или света (включая
экспонометры); микротомы                    10"
дополнить строками следующего содержания:
"кроме:
9027 50 000   Приборы и аппаратура,
основанные на действии
оптического излучения
(ультрафиолетового, видимой
части спектра, инфракрасного),
прочие                                       5

"4015 11 000    Хирургиялық қолғаптар                       бажсыз"
деген жол:
мынадай редакцияда жазылсын:
"4015 11 000    Хирургиялық қолғаптар                          10";
"69             КЕРАМИКАЛЫҚ БҰЙЫМДАР                        бажсыз"
деген жолдан кейiн:
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"6908           Төсеуге, әрлеуге арналған тақталар, қаптайтын
тақташалар, едендерге, пештерге немесе
қабырғаларға арналған керамикалық жылтырату;
мозайкалық жұмыстарға арналған керамикалық
жылтыратылған кубиктер мен соған ұқсас
бекiтілген және бекiтiлмеген бұйымдар
басқа:"                                         10;
"7102 31 000    Табиғи өңделмеген өнеркәсiптiк емес         бажсыз"
алмаздар
деген жолдан кейiн:
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"7105 10 000-ден Жасанды алмаздардан жасалған қиқым және
ұнтақ*                                    бажсыз";
"81             ӨЗГЕ ДЕ БАҒАЛЫ ЕМЕС МЕТАЛДАР;
МЕТАЛДЫ КЕРАМИКА; ОЛАРДАН ЖАСАЛҒАН БҰЙЫМДАР      15
басқа:" деген жолдардан кейiн:
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"8105 10 100    Кобальтты штейн және кобальт
металлургиясының өзге де аралық өнiмдерi;
өңделмеген кобальт, ұнтақтар               бажсыз";
"8507 10        Поршеньдi двигательдердi iске қосу      15, бірақ 1
үшiн пайдаланылатын қорғасын              данасы
аккумуляторлар                            үшiн 3,3
ЕВРО"-
дан кем
емес
деген жол:
мынадай редакцияда жазылсын:
"8507 10        Поршеньдi двигательдердi іске қосу      15, бірақ 1
үшiн пайдаланылатын қорғасын              данасы
аккумуляторлар                            үшін 5
ЕВРО-дан
кем емес";
8507 90 910     Аккумуляторларға арналған пластиналар          10";
басқа:
"9003 19 100    Бағалы металдан немесе жұқартылған бағалы
металдан жасалған оправалар мен арматура       35"
деген жол:
мынадай редакцияда жазылсын:
"9003 19 100    Бағалы металдан немесе жұқартылған бағалы
металдан жасалған оправалар мен арматура       20";
"9027           Физикалық немесе химиялық талдауларға
арналған аспаптар мен аппаратура (мысалы,
поляриметрлер, рефрактометрлер,
спектрометрлер, газ және түтiн талдағыштар);
жабысқақтығын, кеуектiлiгін, кеңейтiлуін,
бетінiң созылуын немесе осындайларды
өлшеуге немесе бақылауға арналған аспаптар
мен аппаратуралар; дененiң санын, дыбысты
немесе жарықты өлшеуге немесе бақылауға
арналған аспаптар мен аппараттар
(экспонометрлердi қоса алғанда); микротомдар;  10"
деген жолдан кейін:
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"9027 50 000    Оптикалық сәулелендiру әсерiне негiзделген
приборлар және аппаратура (ультракүлгін,
спектрдің көрінетін бөлігі, инфрақызыл),
өзгелерi                                        5
басқа:"

9027 80 150   Аппаратура для измерений
физических свойств
полупроводниковых материалов
или нанесенных изолирующих и
проводящих слоев в процессе
изготовления полупроводниковых
пластин                                      5";
строку:
"93           Оружие и боеприпасы; их части
и принадлежности                            30"
изложить в следующей редакции:
"93
Оружие и боеприпасы; их части
и принадлежности                            20";
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1999 года N 852  P990852_  "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 1996 года N 1389  P961389_  ":
в пункте 2:
слова "с 1 октября 1999 года и действует по 31 марта 2000 года" заменить словами "с 1 апреля 2000 года и действует по 30 сентября 2000 года".
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в месячный срок уведомить Интеграционный комитет Республики Беларусь, Республики Казахстан, Кыргызской Республики, Российской Федерации и Республики Таджикистан о принимаемых казахстанской стороной мерах регулирования внешнеторговой деятельности.
3. Настоящее постановление вступает в силу через тридцать дней после опубликования, за исключением подпункта 2) пункта 1, который вводится в действие с 1 апреля 2000 года.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан

"9027 80 150    Жартылай өткiзгiш материалдардың немесе
жартылай өткiзгiш пластиналар дайындау
процесінде өткiзбейтін немесе өткiзгiш
қабаттардың физикалық қасиеттерін өлшеуге       5";
арналған аппаратура
"93             ҚАРУ-ЖАРАҚ ПЕН ОҚ-ДӘРIЛЕР; ОЛАРДЫҢ
БӨЛШЕКТЕРІ МЕН КЕРЕК-ЖАРАҚТАРЫ                  30"
деген жол:
мынадай редакцияда жазылсын:
"93             КАРУ-ЖАРАҚ ПЕН ОҚ-ДӘРIЛЕР, ОЛАРДЫҢ
БӨЛШЕКТЕРI МЕН КЕРЕК-ЖАРАҚТАРЫ                 20";
2) "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 14 қарашадағы N 1389 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 25 маусымдағы  N 852  қаулысына:
2-тармақтағы:
"1999 жылдың 1 қазанынан және 2000 жылдың 31 наурызы аралығында қолданыста болады" деген сөздер "2000 жылдың 1 сәуiрінен және 2000 жылдың 30 қыркүйегiне дейiн қолданыста болады" деген сөздермен ауыстырылсын".
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi сыртқы сауда қызметiн реттеуде Қазақстан тарапынан қабылданатын шаралар туралы бiр ай мерзiмде Беларусь Республикасының, Қазақстан Республикасының, Қырғыз Республикасының, Ресей Федерациясының және Тәжiк Республикасының Интеграциялық комитетін хабардар етсiн.
3. Осы қаулы 2000 жылдың 1 сәуiрiнен қолданысқа енгiзiлетін 1-тармақтың 2) тармақшасын қоспағанда жарияланғаннан кейiн отыз күннен соң күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары