О передаче здания Государственного академического театра оперы и балета имени Абая в коммунальную собственность города Алматы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2000 года N 499
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложением акима города Алматы о передаче здания Государственного академического театра оперы и балета имени Абая, находящегося по адресу: г. Алматы, ул. им. Кабанбай батыра, д. 112 в коммунальную собственность города Алматы.
2. Министерству культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества приватизации Министерства финансов Республики Казахстан по согласованию с акимом города Алматы в установленном законодательством порядке осуществить необходимые организационные меры по передаче здания в коммунальную собственность города Алматы на условиях предоставления коллективу Государственного академического театра оперы и балета имени Абая помещений в указанном здании на безвозмездной основе.
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 1998 года N 1141 P981141_ "О видах государственной собственности в отношении организаций и объектов, расположенных на территории города Алматы" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 41, ст. 371):
1) приложение 1 к указанному постановлению дополнить строкой, порядковый номер 393-1, следующего содержания:
"393-1. Здание ул. им. Кабанбай батыра, д. 112";
2) в приложении 3 к указанному постановлению строку, порядковый номер 421, исключить.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

Абай атындағы мемлекеттік академиялық опера және балет театрының ғимаратын Алматы қаласының коммуналдық меншiгiне беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 4 сәуір N 499
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Алматы қаласы әкiмiнiң мына мекен-жай бойынша орналасқан: Алматы қаласы, Қабанбай батыр атындағы көше, 112-үй, Абай атындағы мемлекеттiк академиялық опера және балет театрының ғимаратын Алматы қаласының коммуналдық меншiгiне беру туралы ұсынысына келiсiм берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiмен бiрлесiп Алматы қаласының әкiмiмен келiсiм бойынша заңдарда белгiленген тәртiппен Абай атындағы мемлекеттiк академиялық опера және балет театрының ұжымына аталған ғимараттағы үй-жайларды тегiн негiзде беру шартымен Алматы қаласының коммуналдық меншiгiне ғимаратты беру жөнiндегi қажеттi ұйымдастыру шараларын жүзеге асырсын.
3. "Алматы қаласының аумағында орналасқан ұйымдар мен объектiлерге
қатысты мемлекеттiк меншiктiң түрлерi туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1998 жылғы 9 қарашадағы N 1141
P981141_
қаулысына (Қазақстан
Республикасының ПYАЖ-ы, 1998 ж; N 41, 371-құжат):
1) көрсетiлген қаулыға 1-қосымша мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi
393-1-жолмен толықтырылсын:
"393-1 Ғимарат Қабанбай батыр атындағы көше 112-үй"
2) көрсетiлген қаулыға 3-қосымшадағы реттiк нөмiрi 421-жол алынып
тасталсын.
3) Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.