О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 января 2000 года N 114
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 2000 года № 507. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2014 года № 43
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 03.02.2014 № 43.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 января 2000 года N 114 P000114_ "Об открытии Театра оперы и балета "Ак Орда" в г. Астане" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 3, ст. 41) следующие изменения:
в пункте 1:
в абзаце втором слова "государственного учреждения" заменить словами "казенного государственного предприятия";
абзац третий исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 22 қаңтардағы N 114 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 5 сәуірдегі N 507 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 3 ақпандағы № 43 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 03.02.2014 № 43 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Астана қаласында "Ақ Орда" опера және балет театрын ашу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 22 қаңтардағы N 114 P000114_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 3, 41-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
екінші абзацтағы "мемлекеттік мекеме" деген сөздер "қазыналық мемлекеттік мекеме" деген сөздермен ауыстырылсын;
үшінші абзац алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі