О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 657
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2000 года N 561
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 657 P990657_ "Вопросы Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 22, ст. 224) следующее изменение:
в пункте 3 цифру "4" заменить цифрой "5".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Склярова И.В.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы N 657 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 13 сәуір N 561
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда
министрлігінің мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1999 жылғы 27 мамырдағы N 657
P990657_
қаулысына (Қазақстан
Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 22, 224-құжат) мынадай өзгеріс
енгізілсін:
3-тармақтағы "4" деген сан "5" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Орынбекова Д.Қ.