О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 15 июня 1999 года N 772 и от 27 августа 1999 года N 1269
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2000 года N 573
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1)(подпункт 1) утратил силу - постановлением Правительства РК от 30 декабря 2000 г. N 1963 P001963_ )
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 1999 года N 1269 P991269_ "О реализации проекта реконструкции здания Государственного Академического театра оперы и балета имени Абая":
в подпункте 2) пункта 4 цифру "1999" заменить цифрой "2000";
в пункте 6 слова "Министра финансов Республики Казахстан Джандосова У.А." заменить словами "Утембаева Е.А.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.
Чунтонов В.В.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 15 маусымдағы N 772 және 1999 жылғы 27 тамыздағы N 1269 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 14 сәуір N 573
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
2) "Абай атындағы Мемлекеттік академиялық опера және балет театрының ғимаратын қайта жаңарту жобасын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 тамыздағы N 1269 P991269_ қаулысына:
4-тармақтың 2) тармақшасындағы "1999" деген сан "2000" деген санмен
ауыстырылсын;
6-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Қаржы министрі О.Ә.Жандосов"
деген сөздер "Е.Ө.Өтембаев" деген сөздермен ауыстырылсын.
ЕСКЕРТУ. 1-тармақтың 1) тармақшасы күшін жойды - ҚР Үкіметінің
2000.12.30. N 1963 қаулысымен.
P001963_
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.