О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2000 года N 591
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2000 года N 220  P000220_   "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2000 год":
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2000 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 12, исключить;
в строке, порядковый номер 17, в графе "Наименование законопроекта" слова "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О банкротстве" заменить словами "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам банкротства";
дополнить строкой, порядковый номер 32-1, следующего содержания:
"32-1. Налоговый кодекс               Мингосдоходов, май июнь август
Республики Казахстан                  Минфин                      ";
в строке, порядковый номер 52, в графе "Наименование законопроекта"
слово "службы" заменить словом "полиции";
2) (Подпункт 2 утратил силу - постановлением Правительства РК от 6 мая 2005 г. N 434 )
3) (Подпункт 3) утратил силу - постановлением Правительства РК от 17 августа 2000 г. N 1269 P001269_ )
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 17 сәуір N 591
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылға арналған заң жобалау жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 12 ақпандағы N 220  қаулысына
көрсетілген қаулымен бекітілген, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылға арналған заң жобалау жұмыстарының жоспарындағы:
реттік нөмірі 12-жол алынып тасталсын;
реттік нөмірі 17-жолдағы "Заң жобасының атауы" бағанындағы "Банкроттық туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" деген сөздер "Банкроттық мәселелері бойынша Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 32-1 мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"32-1. Қазақстан
Республикасының   Мемкірісмині, мамыр маусым тамыз
салық кодексі     Қаржымині                          ";
реттік нөмірі 52-жолдағы "Заң жобасының атауы; бағанындағы
"қызметтерін" деген сөз "полициялар" деген сөзбен ауыстырылсын;
2) <*>
Ескерту. 1-тармақтың 2)-тармақшасы күшін жойды -   ҚР Үкіметінің 2005.05.06. N  434 қаулысымен
3) <*>
Ескерту. 1-тармақтың 3)-тармақшасы күшін жойды - ҚР Үкіметінің 2000.08.17. N 1269  қаулысымен .
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі