Отдельные вопросы Комитета гражданской авиации и Комитета транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2000 года № 599. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2012 года № 753
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 07.06.2012 № 753 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 1999 года N 1756 P991756_ "Вопросы Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. (Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 24 ноября 2004 г. N 1232 )
2. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года N 1894 P951894_ "О реализации постановления Президента Республики Казахстан от 17 апреля 1995 г. N 2201" (САПП Республики Казахстан, 1995г., N 41, ст. 515):
в Перечне государственных органов (лицензиаров), уполномоченных выдавать лицензии на виды деятельности, подлежащие лицензированию, утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 3:
в графе 2 слова "и туризма" исключить;
в графе 3:
слова "воздушным", "авиационные работы", "аэропортовская деятельность, связанная с обслуживанием воздушных судов, пассажиров и грузов в аэропортах" исключить;
после слов "видами транспорта" дополнить словами "кроме воздушного";
дополнить строкой, порядковый номер 37, следующего содержания:
"37. Комитет гражданской авиации        перевозка пассажиров и грузов
Министерства транспорта и              воздушным транспортом,
коммуникаций Республики                перевозки опасных грузов
Казахстан                              воздушным транспортом,
авиационные работы,
аэропортовская деятельность,
связанная с обслуживанием
воздушных судов, пассажиров и
грузов в аэропортах";
2) (Подпункт 2) утратил силу - постановлением Правительства РК от 24 ноября 2004 г. N 1232 )
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Азаматтық авиация комитеті мен Көліктік бақылау комитетінің жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 18 сәуірдегі N 599 Қаулысы. Күші жойылды - Қзақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 маусымдағы № 753 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.06.07 № 753 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтiзбелiк жиырма бiр күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.
"Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 20 қарашадағы N 1756  қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. <*>
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ күшін жойды - ҚР Үкіметінің 2004.11.24. N   1232 қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасы Президентінің 1995 жылғы 17 сәуірдегі N 2201 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1894   қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 41, 515-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Лицензиялауға жататын қызметтің түрлеріне лицензиялар беруге өкілеттік берілген мемлекеттік органдардың (лицензиялардың) тізбесінде:
реттік нөмірі 3-жолда:
2-бағандағы "және туризм" деген сөздер алынып тасталсын;
3-бағанда:
"әуе көлігімен", "авиациялық жұмыстар", "әуежайларда жолаушылар мен жүктерге қызмет көрсетуге байланысты әуежайлық қызмет" деген сөздер алынып тасталсын;
"қауіпті жүктерді" деген сөздерден кейін "әуе көлігінен басқа" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 37-жолмен толықтырылсын:
"37. Қазақстан                 әуе көлігімен жолаушылар мен жүктерді
Республикасы Көлік             тасымалдау, әуе көлігімен қауіпті
және коммуникациялар           жүктерді тасымалдау, авиациялық
министрлігінің                 жұмыстар, әуе кемелеріне,
Азаматтық авиация              жолаушыларға және әуежайлардағы комитеті                       жүктерге қызмет көрсетуге байланысты
әуежайлық қызмет";
2) <*>
ЕСКЕРТУ. 2)-тармақшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.11.24. N  1232 қаулысымен.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі