О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 1999 года N 1959
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 2000 года N 623. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 29 октября 2004 г. N 1134 (P041134)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 1999 года N 1959 P991959_ "Некоторые вопросы Министерства финансов Республики Казахстан" следующее дополнение:
пункт 1 дополнить словами ", реорганизовав Комитет казначейства и Комитет государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан с передачей их функций в сфере контроля за целевым использованием бюджетных средств вновь образованному Комитету".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 22 желтоқсандағы N 1959 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 22 сәуір N 623. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004 жылғы 29 қазандағы N 1134 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 22 желтоқсандағы N 1959  қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
1-тармақ "лимитінің шегінде" деген сөздерден кейін "бюджет қаражатының мақсатты пайдаланылуын бақылау саласындағы олардың функцияларын жаңадан құрылған Комитетке берумен, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті мен Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетін қайта ұйымдастыра отырып," деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі