О договоре с "Трактебель С.А." и ЗАО "Алматы Пауэр Консолидейтед"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2000 года N 636
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить договор между Правительством Республики Казахстан, представленным Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан, компанией "Трактебель С.А." и закрытым акционерным обществом "Алматы Пауэр Консолидейтед".
2. Подтвердить полномочия Председателя Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан Раханова Максудбека Смагуловича на подписание вышеуказанного договора за Правительство Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.Н.
Петрова Г.В.)

"Трактебель С.А." мен және "Алматы Пауэр Консолидейтед" ЖАҚ-мен шарт туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 26 сәуір N 636
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті ұсынған Қазақстан Республикасының Үкіметі, "Трактебель С.А." компаниясы және "Алматы Пауэр Консолидейтед" компаниясы арасындағы шарт мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру комитетінің төрағасы Мақсұтбек Смағұлұлы Рахановтың жоғарыда
көрсетілген шартқа Қазақстан Республикасының Үкіметі атынан қол қою
өкілеттігі расталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.