О создании Совета по связям с религиозными объединениями
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 2000 года N 683. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2017 года № 552.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 08.09.2017 № 552.
В целях обеспечения конструктивного взаимодействия государственных органов Республики Казахстан с религиозными объединениями Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать Совет по связям с религиозными объединениями (далее - Совет) как консультативно-совещательный орган при Правительстве Республики Казахстан.
2. (Исключен - от 15 сентября 2006 года N 871 ).
3. (Исключен - от 15 сентября 2006 года N 871 ).
4. (Исключен - от 15 сентября 2006 года N 871 ).
5. (Исключен - от 15 сентября 2006 года N 871 ).
6. Акимам областей, городов Астаны и Алматы создать советы по связям с религиозными объединениями при акиматах, утвердить положения о советах и их состав. <*>
Сноска. Пункт 6 в редакции постановления Правительства РК от 15 сентября 2006 года N 871 .
7. (Исключен - от 15 сентября 2006 года N 871 ).
8. (Исключен - от 15 сентября 2006 года N 871 ).
9. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Дiни бiрлестiктермен байланыстар жөнiндегі кеңестi құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 6 мамыр N 683. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 8 қыркүйектегі № 552 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.09.2017 № 552 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдарының дiни бiрлестiктермен сындарлы өзара iс-қимылын қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Yкiметi жанынан консультативтiк-кеңесшi орган ретiнде Дiни бiрлестiктермен байланыстар жөнiндегi кеңес (бұдан әрi - Кеңес) құрылсын.
2. алынып тасталды
3. алынып тасталды
4. алынып тасталды
5. алынып тасталды
Ескерту. 2,3,4,5-тармақтар алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.09.15. N 871 қаулысымен.
6. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi әкiмдiктер жанынан дiни бiрлестiктермен байланыстар жөнiнде кеңестер құрсын, кеңестер туралы ережелер мен олардың құрамдарын бекiтсiн.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2006.09.15. N 871 қаулысымен.
7. алынып тасталды
8. алынып тасталды
Ескерту. 7,8-тармақтар алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.09.15. N 871 қаулысымен.
9. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі