О проведении первого заседания казахстанско-литовской межправительственной комиссии по торгово-экономическому сотрудничеству
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 мая 2000 года N 687
В целях активизации взаимовыгодного сотрудничества между Республикой Казахстан и Литовской Республикой Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству экономики Республики Казахстан:
1) провести 10-11 мая 2000 года в городе Астане первое заседание казахстанско-литовской межправительственной комиссии по торгово-экономическому сотрудничеству (далее - Комиссия);
2) совместно с Министерством иностранных дел Республики Казахстан подготовить необходимые документы и разработать программу пребывания членов литовской части Комиссии;
3) совместно с Управлением Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить транспортное обслуживание членов литовской части Комиссии в городе Астане.
2. Министерствам, ведомствам и иным государственным органам (по согласованию) принять конкретные меры по выполнению поручений, предусмотренных Планом мероприятий по подготовке первого заседания Комиссии, согласно приложению 1.
3. Министерству финансов Республики Казахстан выделить средства Министерству экономики Республики Казахстан на проведение первого заседания Комиссии за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2000 год Министерству иностранных дел Республики Казахстан по программе "Представительские расходы", согласно приложению 2.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 мая 2000 года N 687
План мероприятий
по подготовке первого заседания казахстанско-литовской
межправительственной комиссии по торгово-экономическому сотрудничеству
(10-11 мая 2000 года, г. Астана)
---------------------------------------------------------------------------
N !     Наименование мероприятия    !   Срок       ! Ответственные за
п/п!                                 ! исполнения   !    исполнение
---------------------------------------------------------------------------
1 !              2                  !     3        !        4
---------------------------------------------------------------------------
Организационные мероприятия
1  Подготовить программу пребывания    апрель        Минэкономики (свод),
делегации                           2000 года     МИД
2  Внести предложения по регламенту
работы Комиссии (время,
предоставленное докладчику и        май           Минэкономики, МИД
выступающим), по руководителям      2000 года
рабочих групп и их составу, месту
проведения
3  Подготовка проектов протоколов      май           Минэкономики, МЭИТ,
заседаний рабочих групп             2000 года     Минтранском,
Минсельхоз
4  Подготовка проекта протокола        май           Минэкономики, МИД
первого заседания казахстанско-     2000 года
литовской межправительственной
комиссии по торгово-экономическому
сотрудничеству
5  Подготовка проекта Положения о      апрель        Минэкономики, МИД
казахстанско-литовской              2000 года
межправительственной комиссии по
торгово-экономическому
сотрудничеству
6  Внесение предложений по             май           Минэкономики, МИД,
обслуживанию литовской делегации    2000 года     Минфин, ХОЗУ
и источникам покрытия финансовых                  Президента и
затрат (на транспорт, прием от                    Правительства
имени председателя казахстанской                  (по согласованию)
части комиссии, кофе-брейк,
сувениры, канцтовары)
7  Внести предложение о месте          май           Минэкономики, ХОЗУ
проведения приема от имени          2000 года     Президента и
председателя казахстанской части                  Правительства
комиссии. Определить количество                   (по согласованию)
участников
8  Организовать и подготовить зал      8 мая         Минэкономики, МИД
к первому заседанию комиссии:       2000 года
приветствие участников первого
заседания комиссии; флажки;
кувертная карточка каждому
участнику заседания; блокноты,
ручки; напитки, вода; кофе-брейк;
перед каждым участником заседания
должны быть: программа работы
комиссии; повестка дня; списки
участников заседания; подготовить
помещения для работы рабочих групп
9  Приглашение прессы для освещения    9-10 мая      Пресс-служба МИД,
работы первого заседания комиссии,  2000 года     Минэкономики
организация пресс-конференции по
итогам заседания комиссии
---------------------------------------------------------------------------
Информационное сообщение
---------------------------------------------------------------------------
10  Подготовить проект выступления      май            Минэкономики, МИД
Председателя казахстанской части    2000 года
казахстанско-литовской комиссии
11  Подготовить выступление             май            Минсельхоз
представителя Министерства          2000 года
сельского хозяйства
12  Подготовить выступление             май            МЭИТ
представителя Министерства          2000 года
энергетики, индустрии и торговли
13  Подготовить выступление             май            Минтранском
представителя Министерства          2000 года
транспорта и коммуникаций
14  Подготовить отчет о работе          23 мая         Минэкономики
первого заседания казахстанско-     2000 года     (секретарь комиссии),
литовской межправительственной                     МИД
комиссии по торгово-экономическому
сотрудничеству
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 мая 2000 года N 687
Смета
расходов на проведение первого заседания
казахстанско-литовской межправительственной комиссии
по торгово-экономическому сотрудничеству

Сауда-экономикалық ынтымақтастық жөніндегі қазақстан-литва үкіметаралық комиссиясының бірінші мәжілісін өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 10 мамыр N 687
Қазақстан Республикасы мен Литва Республикасы арасындағы өзара тиімді ынтымақтастықты жандандыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Экономика министрлігі:
1) 2000 жылғы 10-11 мамырда Астана қаласында сауда-экономикалық ынтымақтастық жөніндегі қазақстан-литва үкіметаралық комиссиясының (бұдан әрі - Комиссия) бірінші мәжілісін өткізсін;
2) Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігімен бірлесіп қажетті құжаттарды дайындасын және Комиссияның литва бөлігі мүшелерінің болуы бағдарламасын әзірлесін;
3) Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасымен бірлесіп (келісім бойынша) Астана қаласында Комиссияның литва бөлігінің мүшелеріне көліктік қызмет көрсетілуін қамтамасыз етсін.
2. Министрліктер, ведомстволар және өзге де мемлекеттік органдар (келісім бойынша) Комиссияның бірінші мәжілісін әзірлеу жөніндегі іс-шаралар жоспарында көзделген тапсырмаларды орындау жөнінде 1-қосымшаға сәйкес нақты шаралар қолдансын.
3. Қазақстан Республикасының қаржы министрлігі 2-қосымшаға сәйкес,
2000 жылға арналған республикалық бюджетте Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігіне "Өкілдік шығыстар" бағдарламасы бойынша
көзделген қаражат есебінен, Комиссияның бірінші мәжілісін өткізуге
Қазақстан Республикасының Экономика министрлігіне қаражат бөлсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 10 мамырдағы
N 687 қаулысына
1-қосымша
Сауда-экономикалық ынтымақтастық жөніндегі қазақстан-литва
үкіметаралық комиссиясының бірінші мәжілісін әзірлеу
жөніндегі іс-шаралар жоспары
(2000 жылғы 10-11 мамыр, Астана қаласы)
---------------------------------------------------------------------------
Р/б!               Іс-шараның атауы            ! Орындау !    Орындауға
N !                                           ! мерзімі !    жауаптылар
---------------------------------------------------------------------------
1 !                     2                     !   3     !        4
---------------------------------------------------------------------------
Ұйымдастыру іс-шаралары
---------------------------------------------------------------------------
1  Делегацияның болуы бағдарламасын әзірлеу    2000 жылғы   Экономикамині
сәуір       (жинақтау),
Сыртқыісмині
2  Комиссия жұмысының регламенті жөнінде       2000 жылғы   Экономикамині,
(баяндамашыға және сөз сөйлеушілерге        мамыр        Сыртқыісмині
берілетін уақыт), жұмыс топтарының
жетекшілері және олардың құрамы,
өткізілетін орны жөнінде ұсыныстар енгізу
3  Жұмыс топтарының отырыстары хаттамаларының  2000 жылғы   Экономикамині,
жобаларын әзірлеу                           мамыр        Энергоиндуст.
саудамині,
Көліккоммині,
Ауылшармині
4  Сауда-экономикалық ынтымақтастық жөніндегі  2000 жылғы   Экономикамині,
қазақстан-литва үкіметаралық комиссиясының  мамыр        Сыртқыісмині
бірінші отырысы хаттамасының жобасын әзірлеу
5  Сауда-экономикалық ынтымақтастық жөніндегі  2000 жылғы   Экономикамині,
қазақстан-литва үкіметаралық комиссиясы     сәуір        Сыртқыісмині
туралы ереженің жобасын әзірлеу
6  Литва делегациясына қызмет көрсету және     2000 жылғы   Экономикамині,
қаржы шығындарын (көліктік, комиссияның     мамыр        Сыртқыісмині,
қазақстандық бөлігі төрағасы атынан                      Қаржымині,
қабылдауға, кофе-брейк, кәдесыйлар, кеңсе                Президент пен
тауарларына) жабу көздері жөнінде ұсыныстар              Үкіметтің Ша.
енгізу                                                   руашылық бас.
қармасы
(келісім
бойынша)
7  Комиссияның қазақстандық бөлігінің          2000 жылғы   Экономикамині,
төрағасы атынан қабылдау өткізу орны        мамыр        Президент пен
туралы ұсыныс енгізу. Қатысушылардың                     Үкіметтің
санын белгілеу                                           Шаруашылық
басқармасы
(келісім
бойынша)
8  Комиссияның бірінші отырысына залды         2000 жылғы   Экономикамині,
ұйымдастыру және дайындау: комиссияның      8 мамыр      Сыртқыісмині
бірінші отырысына қатысушыларды құттықтау;
жалаушалар; отырыстың әрбір қатысушысына
куверттік карточка; қойын дәптерлер,
қаламдар; сусындар, су; кофе-брейк;
отырысқа әрбір қатысушының алдында:
комиссия жұмысының бағдарламасы; күн
тәртібі; отырысқа қатысушылар тізімдері
болуы тиіс; жұмыс топтарының жұмыс істеуі
үшін үй-жайлар дайындау
9  Комиссияның бірінші отырысының жұмысын      2000 жылғы   Сыртқыісмині,
жария ету үшін баспасөзді шақыру,           9-10 мамыр   Экономикамині.
комиссия отырысының қорытындысы бойынша                  нің баспасөз
баспасөз конференциясын өткізу                           қызметі
Ақпараттық хабарлама
10 Қазақстан-литва комиссиясының               2000 жылғы   Экономикамині,
қазақстандық бөлігі төрағасының сөйлейтін   мамыр        Сыртқыісмині
сөзінің жобасын әзірлеу
11 Ауыл шаруашылығы министрлігі өкілінің       2000 жылғы   Ауылшармині
сөйлейтін сөзін дайындау                    мамыр
12 Энергетика, индустрия және сауда            2000 жылғы   Энергоиндуст.
министрлігі өкілінің сөйлейтін сөзін        мамыр        саудамині
дайындау
13 Көлік және коммуникация министрлігі         2000 жылғы   Көліккоммині
өкілінің сөйлейтін сөзін дайындау           мамыр
14 Сауда-экономикалық ынтымақтастық            2000 жылғы   Экономикамині,
жөніндегі қазақстан-литва үкіметаралық      23 мамыр     (комиссия
комиссиясының бірінші отырысының жұмысы                  хатшысы),
туралы есепті әзірлеу                                    Сыртқыісмині
---------------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 10 мамырдағы
N 687 қаулысына
2-қосымша
Сауда-экономикалық ынтымақтастық жөніндегі қазақстан-литва
үкіметаралық комиссиясының бірінші мәжілісін өткізуге шығыстардың
сметасы

(10-11 мая 2000 года)
---------------------------------------------------------------------------
N  ! Статья расходов   ! Кол-во !     Стоимость        !  Итого в тенге
п/п !                   ! человек!                      !
---------------------------------------------------------------------------
1   Приобретение           28      500 тг. - на 1 чел.    14 000
канцелярских                   500 Х 28 = 14 000
товаров
2   Приобретение           14      1) 1 подарок от        34 800
сувениров                      сопредседателя -
25 000 тг.
2) сувениры для
литовской делегации:
1 шт. - 700 тг.
700 Х 14 = 9 800 тг.
Итого 25 000 + 9 800=
34 800
3   Буфетное обслуживание  28      1040 тг. Х 28 чел.=    29 120
29 120
4   Расходы на проведение  28      6500 тг. - на 1 чел.   182 000
официального ужина             6500 Х 28 = 182 000
Всего                                                 259 920
__________________________________________________________________________
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)

(2000 жылғы 10-11 мамыр)
---------------------------------------------------------------------------
Р/б!Шығыстар баптары!Адам саны!           Құны          !Жиынтығы теңгемен
N !                !         !                         !
---------------------------------------------------------------------------
1   Кеңсе тауарларын     28     1 адамға - 500 теңге            14 000
алу                         500 х 28 = 14 000
2   Кәдесыйлар сатып     14     1) тең төрағадан                34 800
алу                         1 сыйлық - 25 000 теңге
2) литва делегациясы үшін
кәдесыйлар: 1 данасы -
700 теңге
700 х 14 = 9 800
Жиынтығы 25 000 + 9 800
= 34 800
3   Буфеттік қызмет      28     1040 теңге х 28 адам =          29 120
көрсету                     29 120
4   Ресми кешкі          28     1 адамға - 6500 теңге           182 000
қонақасы берудің            6500 х 28 = 182 000
шығыстары
Барлығы                                                     259 920
---------------------------------------------------------------------------
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.