О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 1999 года N 1811
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 мая 2000 года N 691
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 1999 года N 1811 P991811_ "О разработке Концепции и Индикативного плана социально-экономического развития Республики Казахстан на 2001-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 52, ст. 518) следующее изменение:
подпункт 3) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"3) совместно с центральными и местными исполнительными органами до 1 августа 2000 года проект Индикативного плана социально-экономического развития Республики Казахстан на 2001-2005 годы.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.
Сельдемирова И.Г.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 30 қарашадағы N 1811 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 10 мамыр N 691
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2001-2005 жылдарға арналған Тұжырымдамасын және Индикативтік жоспарын әзірлеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 30 қарашадағы N 1811 P991811_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 52, 518-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) орталық және жергілікті атқарушы органдармен бірлесіп 2000 жылдың
1 тамызына дейін Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық
дамуының 2001-2005 жылдарға арналған индикативтік жоспарының жобасын.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.