О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 1999 года N 1755
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2000 года N 703. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 29 октября 2004 г. N 1130 (P041130)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 1999 года N 1755 P991755_  "Вопросы Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 51, ст. 505) следующее изменение:
в пункте 2 слова "двух заместителей Председателя" заменить словами "трех заместителей Председателя, в том числе одного первого".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 19 қарашадағы N 1755 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 13 мамыр N 703. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004 жылғы 29 қазандағы N 1130 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөніндегі агенттігінің мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 19 қарашадағы N 1755  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 51, 505-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақтағы "Төрағаның екі орынбасары" деген сөздер "Төрағаның үш орынбасары, соның ішінде бір бірінші" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі