О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 1999 года N 796
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 мая 2000 года N 747
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 1999 года N 796 P990796_ "О распределении зданий и служебных помещений, высвобождаемых в связи с передислокацией центра Акмолинской области" следующие изменения и дополнение:
в приложении к указанному постановлению:
в строке, порядковый номер 28, в графе 4 слова "Резерв Правительства Республики Казахстан" заменить словами "Комитет налоговой полиции Министерства государственных доходов Республики Казахстан";
в строке, порядковый номер 29, в графе 4 слова "Резерв Правительства
Республики Казахстан" заменить словами "Комитет налоговой полиции
Министерства государственных доходов Республики Казахстан";
дополнить строкой, порядковый номер 31, следующего содержания:
"31. Административное здание,  1846,7  Комитет налоговой полиции
ул. Абая, 50                      Министерства государственных
доходов Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Мартина Н.А.)

Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 1999 жылғы 17 маусымдағы N 796 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 19 мамыр N 747
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 17 маусымдағы N 796 P990796_ "Ақмола облысы орталығының қоныс аударуына байланысты босайтын ғимараттар мен қызметтiк үй-жайларды бөлу туралы" қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгізiлсiн:
көрсетiлген қаулының қосымшасында:
реттiк нөмiрi 28-жолдағы, 4-бағандағы "Қазақстан Республикасы
Yкіметiнiң резервi" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс
министрлiгінiң Салық полициясы комитетi" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 29-жолдағы, 4-бағандағы "Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң резервi" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс
министрлiгiнiң Салық полициясы комитетi" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 31-жолмен толықтырылсын:
"31. Әкiмшiлiк ғимараты,        1846,7          Қазақстан Республикасы
Абай көшесi, 50.                           Мемлекеттiк кiрiс
министрлiгiнiң
Салық полициясы комитетi."
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Икебаева Ә.Ж.