О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 мая 2000 года N 776
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 13 декабря 1999 года N 284 U990284_ "О единовременных выплатах родителям, усыновителям, опекунам погибших, умерших военнослужащих" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2000 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан 62029000 (шестьдесят два миллиона двадцать девять тысяч) тенге для единовременных выплат родителям, усыновителям, опекунам погибших, умерших военнослужащих.
2. Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством порядке единовременные выплаты родителям, усыновителям, опекунам погибших, умерших военнослужащих и по итогам второго квартала 2000 года представить в Министерство финансов Республики Казахстан отчет об использовании средств.
3. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за
целевым использованием выделяемых средств.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Мартина Н.А.)

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 23 мамыр N 776
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қаза тапқан, қайтыс болған әскери қызметшiлердiң ата-аналарына, асырап алушыларына, қамқоршыларына бiржолғы төлем туралы" 1999 жылғы 13 желтоқсандағы N 284 U990284_ Жарлығын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген резервiнен қаза тапқан, қайтыс болған әскери қызметшiлердiң ата-аналарына, асырап алушыларына, қамқоршыларына бiр жолғы төлемдер үшiн Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiне 62029000 (алпыс екi миллион жиырма тоғыз мың) теңге сомасында қаражат бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен қаза тапқан, қайтыс болған әскери қызметшiлердiң ата-аналарына, асырап алушыларына, қамқоршыларына бiр жолғы төлемдердi қамтамасыз етсiн және 2000 жылдың екiншi тоқсанының қорытындысы бойынша Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне
қаражаттың пайдаланылуы туралы есеп ұсынсын.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi бөлiнетiн қаражаттың
мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Багарова Ж.А.