О подготовке и проведении визита Министра юстиции Королевства Саудовской Аравии Абдалла бин Мухаммед бин Ибрагим аль аш-Шейха в Республику Казахстан 1-8 июля 2000 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2000 года N 955
В целях подготовки и проведения визита Министра юстиции Королевства Саудовской Аравии Абдалла бин Мухаммед бин Ибрагим аль аш-Шейха в Республику Казахстан 1-8 июля 2000 года (далее - визит) Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству юстиции Республики Казахстан:
совместно с заинтересованными центральными и местными исполнительными органами Республики Казахстан обеспечить выполнение необходимых организационных мероприятий по подготовке и проведению визита;
совместно с Управлением Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) принять необходимые меры по размещению и обслуживанию членов делегации Королевства Саудовской Аравии (далее - члены делегации Саудовской Аравии), обеспечить транспортное обслуживание членов делегации Саудовской Аравии в городах Астане, Алматы;
совместно со Службой протокола Президента Республики Казахстан (по согласованию) рассмотреть возможность организации встречи Главы делегации Саудовской Аравии с Президентом Республики Казахстан;
совместно со службой Государственного протокола Министерства иностранных дел Республики Казахстан организовать официальный прием от имени Правительства Республики Казахстан.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан
оформить в установленном порядке въездные и выездные документы для членов делегации Саудовской Аравии.
3. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан обеспечить пролет самолета с членами делегации Саудовской Аравии над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропортах городов Астаны и Алматы;
организовать техническое обслуживание, стоянку и заправку в аэропортах городов Астаны и Алматы.
4. Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить безопасность членов делегации Саудовской Аравии в аэропорту, местах проживания и посещения, а также сопровождение по маршрутам следования.
5. Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию)
обеспечить личную безопасность Главы делегации Саудовской Аравии.
6. Контроль за реализацией настоящего постановления возложить на
Министерство юстиции Республики Казахстан.
7. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Мартина Н.А.)

Сауд Арабиясы Корольдігінің Әділет министрі Абдалла бин Мұхаммед бин Ибраһим әл аш-Шейхтің 2000 жылғы 1-8-шілдеде Қазақстан Республикасына сапарын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 27 маусым N 955
Сауда Арабиясы Корольдігінің Әділет министрі Абдалла бин Мұхаммед бин Ибраһим әл аш-Шейхтің 2000 жылғы 1-8 шілдеде Қазақстан Республикасына сапарын (бұдан әрі - сапар) дайындау және өткізу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі:
Қазақстан Республикасының мүдделі орталық және жергілікті атқарушы органдарымен бірлесіп сапарды дайындау және өткізу жөнінде қажетті ұйымдастыру іс-шараларын орындауды қамтамасыз етсін;
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасымен бірлесіп (келісім бойынша) Сауд Арабиясы Корольдігі делегациясының мүшелерін (бұдан әрі - Сауд Арабиясы делегациясының мүшелері) орналастыру және қызмет көрсету жөнінде қажетті шаралар қолдансын, Астана, Алматы қалаларында Сауд Арабиясы делегациясының мүшелеріне көліктік қызмет көрсетуді қамтамасыз етсін;
Қазақстан Республикасы Президентінің Протокол қызметімен бірлесіп (келісім бойынша) Сауд Арабиясы Делегациясы басшысының Қазақстан Республикасының Президентімен кездесуін ұйымдастыру мүмкіндігін қарастырсын;
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Мемлекеттік протокол қызметімен бірлесіп Қазақстан Республикасы Үкіметінің атынан ресми қабылдауды ұйымдастырсын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі белгіленген тәртіппен Сауд Арабиясы делегациясы мүшелерінің келу және кету құжаттарын ресімдесін.
3. Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі:
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігімен бірлесіп Сауд Арабиясы делегациясының мүшелері мінетін ұшақтың Қазақстан Республикасы аумағының үстінен ұшып өтуін, Астана және Алматы қалаларының әуежайларында қонуын және ұшуын қамтамасыз етсін;
Астана және Алматы қалаларының әуежайларында техникалық қызмет көрсетілуін, тұрағын және жанармай құйылуын ұйымдастырсын.
4. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Сауд Арабиясы делегациясы мүшелерінің әуежайдағы, тұратын және баратын орындарындағы қауіпсіздігін, сондай-ақ жүру бағыты бойынша бірге жүруді қамтамасыз етсін.
5. Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі (келісім
бойынша) Сауд Арабиясы делегациясы басшысының жеке қауіпсіздігін
қамтамасыз етсін.
6. Осы қаулының іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының
Әділет министрлігіне жүктелсін.
7. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Орынбекова Д.Қ.